Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Nečekejte na pana Božského – vychovejte si ho!

Sonja Ćuková/5.1.2017
Jsme opravdu osouzené k tomu smířit se s tím, že doma nemáme pana Božského? Nemusí to tak být!

Spousta žen stále čeká na toho pravého, na pana Božského, a protože se jim nedaří ho potkat, jsou raději single, než aby se spokojily s jeho lacinou kopií, která má od originálu opravdu hodně daleko. Jiné ženy si možná na začátku myslely, že potkaly dokonalého partnera, jenže po pár měsících odložily růžové brýle, zjistily, že jejich milý má spoustu nedostatků, které jim lezou na nervy, ale zůstat ve vztahu je přece tak pohodlné, a tak žijí "vesele" dál s panem (ne)Božským. Pak tu jsou prý i dámy, které opravdu potkaly svůj ideál, a to nejen na první, ale i na padesátý pohled. Takového, jehož největším nedostatkem je např. to, že na záchodě nechá zvednuté prkýnko. Těch je ale velmi málo a my jim to stejně moc nevěříme...

Vychovej si svůj ideál

A co ty ženy, které doma nemají ani zdaleka někoho, kdo by se podobal princovi na bílém koni, o kterém snily už v dětství? Musejí se smířit s tím, že "někdo má a někdo nemá"? Nemusejí. Mohou si ho v podstatě vyrobit, nebo chcete-li předělat. Zní to možná hrozně, vždyť  nikdo nestojí o to mít vedle sebe partnera, kterého si budou muset předělávat k obrazu svému, možná vás napadne. A hned by přistála i otázka: "Chtěla bych vůbec někoho, kdo vlastně není tím, s kým jsem se seznámila?" Odpověď zní: ano chtěla. Nejde přeci o to udělat z introverta extroverta, který pobaví celou skupinu. Ani nejde o to přeučit bordeláře na pedanta. Asi všichni cítíme, že podobné cíle jsou nereálné. Nějaké změny ale přece jen učinit lze a váš (nejen partnerský) život bude hned krásnější!

Jak na to?

Nebojte, nebudeme vám dávat stategický plán na to, jak svého milého "předělat". Uvedeme vám jen příklady situací, které by mohly vypadat jinak, než jste byly doposud zvyklé.

Jedete na dovolenou a veškeré povinnosti leží na vás? Nejen plánování dovolené, ale i koupě cizí měny či pojištění? Nevadí vám to? Pak je vše v pořádku. Pokud ale nevíte, kam dřív a hodila by se vám pomoc, řekněte si o ní. Nežádejte, jen sdělte, co je potřeba zařídit. Partner vám doma s ničím nepomůže a očekává full-servis? Proberte ho z jeho snu a vysvětlete mu, že věci se sami neudělají a vy nehodláte lítat jako hadr na holi. Až se bude divit, proč to či ono nefunguje, oznamte mu, že se to samo neudělá. Čím dříve začnete, tím lépe. Starého psa už bohužel novým kouským nenaučíte!

 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama