Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

7 rozdílů mezi mrchou a hodnou holkou

Sonja Ćuková/15.3.2016
Říká se, že hodné holky se dostanou do nebe a potvory pak všude tam, kam budou chtít. Do jaké skupiny patří vy – mrchy nebo good girls?

Co dělají hodné holky jinak než mrchy?

1. Hodná holka udělá pro svého přítele, co mu na očích vidí. Upřednostní jeho před sebou samotnou, a tak místo toho, aby si našla volnou chvíli na cvičení nebo kafe s kamarádka, ona raději pere, žehlí a vaří. Potom se diví, že ji partner opustí kvůli jiné. Mrcha si to zařídí tak, aby ji partner sám od sebe pomohl a ona tak měla čas i na své aktivity.

2. Hodná holka vlastně neumí moc říkat NE. Raději všem rovnou na každou prosbu kývne a až pak zjisťuje, že se jí to vůbec nehodí. Potvory nikomu nic neslibují a už vůbec ne, pokud se jim to nehodí.

3. V práci občas musíte mít ostré loky a umět si prosadit to svoje je základ. Hodné holky jsou většinou dopředu vystrašené z jakéhokoliv konfliktu, a tak často raději mlčí a trpí. Potvory si nenechají nic líbit a pokud mají pocit, že jim někdo křivdí, neváhají se ozvat.

4. Hodné holky o sobě často pochybují a myslí si, že nejsou moc dobré. Potvory zase pro změnu oplývají sebevědomím, znají své silné stránky a ty dávají na odiv, zatímco na své nedostatky nikdy neupozorňují a pokud o nich ví, tak se je snaží sprovodit z tohoto světa.

5. Potvory většinou uloví "kvalitního" partnera. Jak je to možné? Mají na partnera nároky a "nezahazovaly" by se s někým, kdo za to nestojí. Hodné holky mají tendenci litovat sebe i partnera a často přimhouří oko nad něčím, co by mrcha nikdy netolerovala.

6. Hodné holky o všem moc přemýšlejí a než se rozhodnou, tak už je často pozdě. Mrchy se nebojí riskovat a většinou se jim to i vyplatí.

7. Říká se, že potvory jsou lepší i v posteli. Nestydí se říct, jak se jim to líbí a sex si dokážou užít. Hodné holky jsou často plné pochybností a sexuální náboj tak zmizí jako pára nad hrncem.

 

ČTĚTE TAKÉ: VĚČNÁ LÁSKA: Co byste měli dělat, aby váš vztah nikdy nezevšedněl

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole