Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

10 znamení, že váš partner je pro vás tím pravým!

Sonja Ćuková/11.5.2016
Je vám spolu dobře, milujete ho a on vás, ale občas zaváháte, jestli je to ten pravý? Tady je 10 znamení, podle kterých to poznáte!

1. Chválí vás před ostatními. Vždy, když se u vás v práci uděje něco důležitého, nebo se vám něco povede, nemůže si pomoct a před ostatními se pochlubí, že má tak šikovnou polovičku!

2. Naslouchá. Nemluví jen pořád o sobě, ale zajímá ho, jaký jste měla den vy a i když mu vyprávíte sáhodlouhý příběh, jeho to zajímá.

3. Podporuje vás. Každý den není zrovna posvícení, a tak se může stát, že se vám naopak něco nepovedlo. On je při vás, obejme vás a povzbudí.

4. Zodpovědnost. Vztah není jen o cukrování a vyznávání si lásky. Pokud máte se svým partnerem sdílet budoucnost, musít mít pocit, že se na něj můžete spolehnout. I když se říká, že my ženy jsme silnější než muži, každá žena se chce opřít o "ta velká mužská ramena".

5. Dělá vám radost maličkostmi. Nejde o žádné veledary, ale je tak příjemné, když si váš drahý vzpomene a jen tak vám koupí květinu. Vezme vás na romantický výlet na 1. máje nebo vám nechá zamilovaný vzkaz na nočním stolku, než odejde do práce.

6. Rozumí si s vaší rodinou. Je důležité, aby si rozuměl s vaší rodinou, ale aby dokázal i zajistit to, aby jste vy měla dobrý vztah s tou jeho. 

7. Bere vás mezi své kamarády. Pokud trávíte čas nejen spolu, ale i s vašimi přátely, je to znakem toho, že jste opravdu na stejné vlně.

8. Máte stejné zájmy. V tomto případě neplatí, že protiklady se přitahují. Pokud má každý z vás úplně jiné zájmy, do budoucna vás to bude spíš otravovat.

9. Neprosazuje si jen to svoje. Nejhorší, co se vám může stát, je potkat sobce. Ve vztahu musí být oba připraveni dělat kompromisy. Pokud je děláte z 99% vy, je něco špatně.

10. Máte stejnou představu o budoucnosti. Vy chcete 1 dítě, on 4. Vy chcete bydlet v domě, on v bytě, vy ráda cestujete a on se raději válí na gauči? Potom to asi nebude vaše ideální polovička...

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole