Přejít k hlavnímu obsahu

Oslavte příchod jara a pozvěte hosty na úžasnou zahradní party

28.3.2018
Trávíte rádi čas na zahradě, ale kvůli aprílovému počasí stále odkládáte setkání s přáteli nebo rodinou? Už nemusíte. Víme, jak si užijete venkovní akci i za deště.

 

Aprílové počasí party nepokazí

Zima už je konečně za námi, dny se prodlužují a sluníčka přibývá. Ideální doba na to, abyste pozvali přátele nebo rodinu k vám domů nebo na chalupu a společně si užili víc času stráveného na zahradě. Nemusíte přitom čekat až na léto a tropické teploty. Začít můžete právě teď. Občasné deště a výkyvy teplot přitom ničemu nevadí. Poradíme vám, jak si zahradní party užijete i přes nepřízeň počasí.

Schovejte se před deštěm do stanu

Party stany se prodávají v několika verzích, takže nabídka je opravdu štědrá a je jenom na vás, jakému typu dáte nakonec zelenou. V těch největších stanech můžete klidně uspořádat svatbu nebo narozeninovou oslavu. Party stan velmi snadno postavíte a zakotvíte do země. Ochrání vás před nepříjemným větrem nebo deštěm. Některé varianty stanů jsou i ohnivzdorné, takže nemusíte mít obavy z nehody a následného požáru. Kromě klasických party stanů můžete vybírat ještě z bohaté nabídky party přístřešků, které jsou menší a skvěle se osvědčí například při grilování nebo zahradní party pro méně lidí.

Příliš velká zima? Přitopte si

Pokud si chcete užít akci na zahradě i v opravdu chladném počasí, pořiďte si tepelný zářič. Snadno jej umístíte buď na terasu nebo do party stanu. Co když venku klesne teplota pod 10 stupňů Celsia? Kolem zářiče bude v okolí 6 metrů příjemných 20 stupňů. Tepelný zářič seženete buď elektrické nebo plynové. Plynový zářič má tu výhodu, že je stabilní a jen tak ho nezvrhnete. Na druhou stranu bývá kvůli propanbutanové lahvi těžší než elektrická varianta. Vyšší hmotnost je ale vykompenzována kolečky, díky kterým ho snadno přemístíte. Oslavte příchod jara a nenechte se zaskočit chladnějším počasím.

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama