Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Studujte módní byznys na bratislavské univerzitě MOD’SPE Paris CE

22.8.2017
Od září minulého roku působí v Bratislavě pobočka prestižní vysoké školy módy MOD’SPE Paris CE. Studenti tříletého bakalářského oboru produktový manažer pro módní průmysl se učí, jak funguje móda v byznys prostředí.

Přijímačky srpen/září 2017

Právě teď je pro zájemce o studium na MOD‘SPE nejvhodnější doba pro čerpání informací. Přijímací pohovory v angličtině se konají v Bratislavě do 15. září 2017.

Lektoři na MOD’SPE Paris CE jsou odborníci z předních světových domů, mezi všemi jmenujme například Antonellu de Fazio, která působí jako designérka a spolupracuje se značkami jako Levi’s, Jacadi a La Halle. Dále pak Laur Meyrieux, která pracuje jako kreativní ředitelka a designérka pro módní značku Hermès nebo Vanessa Bruno. Zajímavý projekt má pod záštitou další lektorka z MOD’SPE Paris CE, a to Kamila Boudová,  která propaguje střízlivý a ohleduplný přístup k módě, tzv. slow fashion neboli udržitelná móda. „Podle mě je udržitelná móda ta, která je vyrobena s respektem k planetě, lidem i k firmě. Jde o to, aby byla vyrobena za férových podmínek, kdy jsou lidé za danou práci adekvátně ohodnoceni. Důležité je také to, aby byla vyrobena buď z organických materiálů, které se dají kompostovat, nebo ze syntetických materiálů, které se dají dál recyklovat,“ říká slow fashion odbornice Kamila Boudová.

„Kdo se přidá k MOD ́SPE Paris Central Europe, stává se nejen součástí Paris Fashion Business School, ale celé sítě složené z několika stovek podniků a bývalých absolventů, kteří jsou připraveni spolupracovat a pomáhat v průběhů celé nadcházející kariéry,“ zdůrazňuje Daniel WERTEL, ředitel MOD ́SPE Paris a předseda Francouzské federace dámské konfekce.

Více informací na www.modspeparisce.com

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama