Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Sportmax podzim-zima 2018: High-tech luxus

Připravila: Nga Luongová/3.3.2018
Italský dům Sportmax uvedl v Milánu stylovou a inovativní kolekci, která je zároveň oslavou padesáti let existence značky.

Podzimní a zimní kolekce Sportmax pro rok 2018/2019 se nese ve sportovním duchu. Tuto sezónu je konkrétně inspirovaná horami. Pod pojmem lyžařská móda si většina z nás hned nepředstaví lichotivé kousky, ale italská značka během milánského fashion weeku dokázala, že sportovní oblečení může být stylové, elegantní a je schopno splnit svou nejdůležitější funkci - komfort. 

Mikiny, overaly, pletené šaty, teplé svetry, maxi kabáty a mnoho dalších kousků jsou vyrobené z inovativních materiálů. Jsme rádi, že dnešní návrháři posouvají své hranice a vytváří nové látky, čímž posouvají budoucnost módy o kus dál. Velmi nás zaujalo hravé vrstvení a detail tkaniček na límcích. Většinu modelů si umíme představit na sjezdovkách nebo i na večírku ve městě. Co se týká doplňků, hraje zde velkou roli praktičnost. Ledvinky v několika barevných provedení poslouží jako kapsa na nezbytnosti jako je mobil, peněženka či lyžařská permanentka.

Sportmax: podzim-zima 2018/19

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole