Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Prague Fashion Week FW17: Na co se budeme těšit?

Text: Nga Luongová, Foto: Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week/16.3.2017
Všichni módní nadšenci a příznivci lokální tvorby se od pátku sejdou v OD Kotva, kde proběhne Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Připravte se na pořádnou dávku inspirace pro váš šatník a zavítejte na největší módní událost v ČR! Tento pátek totiž začíná Mercedez-Benz Prague Fashion Week, který tentokrát představí podzimní/zimní kolekce těchto předních česko-slovenských návrhářů: Alter Era, Blažek, Daniela Pešková, CHATTY, Imreczeova, Jakub Polanka, Jan Černý, Kateřina Geislerová, LAFORMELA, Lukáš Macháček, Michael Kovacik, Miro Sabo, NEHERA, Petra Ptáčková, Tiqe by Petra Balvínová a Zuzana Kubíčková. Stověžatou Prahu navštíví i mnoho významných zahraničních hostů a na molech se objeví topmodelové Karolína Kurková a Filip Hrivňák.

Kromě přehlídek nebudeme chybět na doprovodných akcích. Co nás však na nabitém programu zaujalo nejvíc?

Van Graaf Junior Talent 2017

Mladí talentovaní návrháři budou v neděli 19. března od 17h v pražské Kotvě soutěžit o 50 000 korun a možnost předvádět své modely na zářijovém fashion weeku. Mezi finalisty patří: Michaela Hriňová, Zoltán Tóth, Lukáš Krnáč a Adam Kost.

Business Forward Forum by ČEZ and Forbes

Své názory a vize představí zástupci vlivných domácích i zahraničních luxusních značek, nákupčí, editoři a influenceři jako je například marketingová konzultantka Lady Martina Lowe nebo Ladislav Zdút, zakladatel a ředitel značky Nehera. Zaregistrujte se zde.

Sustainable Fashion day

Během volné chvilky se stavte ve Vnitroblocku, kde můžete oslavit udržitelnost a naučit se něco více o ochraně životního prostředí. Připojte se do zajímavé diskuze nebo si kupte něco, co bylo vytvořené šetrně a s respektem k planetě.

Footshop x Laformela

Příznivci streetwearové módy nesmí vynechat představení unisexových kousků, které byly exkluzivně vytvořené ve spolupráci s Footshopem a česko-slovenské značky Laformela. Podpořte lokální tvůrce a užijte si atmosféru fashion weeku.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week začíná v pátek 17. března a přehlídky se budou odehrávat ve 3. patře OD Kotva. Vstupenky jsou k dostání ZDE. Pokud byste se na přehlídky nedostali, sledujte nás na @MarieClaireCZ a o nic nepřijdete!

 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama