Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PRADA podzim-zima 2018/2019: Městská džungle budoucnosti

Připravila: Nga Luongová/23.2.2018
Italský módní dům vycestoval časem do budoucnosti a navštívil Miláno - jedno z ekonomicky nejvyspělejších metropolí světa. Podívejte se, v jakých oděvech si Miuccia Prada představuje milánské ženy za pár desítek let.

Co se stane, když spojíte Pradu s kultovním filmem Blade Runner? Přesně tak, vznikne futuristická kolekce pro podzim a zimu 2018/19. Kombinace neonových barev na většině modelů nám připomínají noční život ve velkoměstě, který je nepřetržitě v pohybu. Nylonový materiál, oblé střihy, ženské siluety, návrat lodiček s plameny (ty se na přehlídce poprvé objevily v roce 2010), gumové kozačky, potisky opic na kabelkách... Všechny tyto prvky, které v kolekci použila návrhářka Miuccia Prada, v nás vyvolává mnoho různých otázek. Témata týkající se budoucnosti a evoluce člověka nás snad nikdy nepřestanou bavit.

Přehlídka kolekce Prada podzim-zima 2018/19 se odehrála v prostorách rozestavěné věže ve Fondazione Prada, kde se návštěvníci mohli kochat výhledem na Miláno. Nesměla zde chybět naše šéfredaktorka Veronika s módním ředitelem Janem a dokonce i virtuální instagramová modelka Miquela (@Lilmiquela).

Zde si prohlédnete celou kolekci:

Prada podzim-zima 2018/2019

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole