Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Na velikosti záleží - trendy kabáty na zimu!

Jan Boublík/28.10.2013
Litanie křehkých a zimomřivých žen byly vyslyšeny! Tuto zimu se vám bude hodit ten dlouhý, tlustý a huňatý zimní kabát, který jste doposud schovávala vzadu ve skříni.

Nejenže vám v něm bude teplo, ale na ulici vás budou zastavovat také závistivé zraky ostatních žen. Jen těžko lze letos najít stylovější kousek než pořádný oversize kabát. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější a nejpohodlnější. V případě oversize střihů si můžete dovolit ledacos. Trendy pak upozorňují především na syntetické materiály, přestože nade všemi vyhrává vlna, která povoluje uzdy lineárnímu minimu prvků v modelech, jež si zamilovaly módní editorky, modelky i celebrity.

Nebojte se barev - v rámci vlny se objevují v citrusových, ale i akvamarínových a fialových variacích. Vždy však pátrejte po střihových vyjímkách. K oběšencům – tak mi říkáme střihům, které puristicky redukují límce – pak můžete šikovně doladit hedvábný šál a v tužších teplotách elegantní, subtilně zbarvenou vlněnku, tedy hebkou a hřejivou šálu. Naopak u těch, kde je okraj límce pozdvižen až do astronomických výšek vám starost se šálou ubyde. Vždy však myslete na odpovědnost, kterou s sebou modely oversize minimalistických kabátů nesou. Je potřeba je vynést, tudíž se zdržte stylistických experimentů a nechte vyniknout sílu jedinečného střihu.

Na velikosti záleží: TRENDY KABÁTY NA ZIMU!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole