Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Módní inspirace na vánoční dárky i plesovou sezonu

Komerční sdělení/1.12.2016
Někdo se na Vánoce těší, jiný je bere jen jako povinnost. Každopádně nastává období, kdy si každý z nás usilovně láme hlavu nad tím, čím udělá radost svým blízkým.

Jakmile se léto přehoupne do podzimních měsíců, je nám jasné, že se nekompromisně blíží Vánoce. Nemůžeme si toho nevšimnout: obchody urputně vybalují zimní dekorace, čokoládové figurky nás bedlivě sledují na každém kroku, ulice se postupně halí do sváteční atmosféry. Někdo se na Vánoce těší, jiný je bere jen jako povinnost. Každopádně nastává období, kdy si každý z nás usilovně láme hlavu nad tím, čím udělá radost svým blízkým.

Módní dárek pro ženy
Ženám zpravidla udělá radost jakýkoli módní dárek. Samozřejmě za předpokladu, že se trefíte do jejího vkusu. Co třeba kabelka? Každá žena jich potřebuje několik. Jinou do práce, jinou na večer, do divadla, na léto, na zimu... Tak bychom mohli pokračovat málem donekonečna. Kabelka se v dámském šatníku nikdy neztratí.

Větší kabelka zaručeně nezklame, tmavou barvu lze zkombinovat s čímkoli. S podobnou kabelkou nešlápnete vedle, úspěch zaručen!


Kabelka nemusí být jen černá. Letos se na módní výsluní dostala vínová a fialová barva v různých odstínech. Kožená kabelka s dlouhým popruhem pro nošení křížem přes rameno je ideální na všechny příležitosti.

Metalické a lesklé materiály najdeme letos nejen na oblečení, ale i na doplňcích. Velkoformátová taška ve zlaté nebo platinové barvě bude skvělým společníkem každé ženy či dívky, která chce být in.

Je obdarovaná žena spíše sportovní typ? V tom případě zvolte praktický batůžek, který je hitem letošní sezony. Nosí se do práce i do města, na schůzku i na nákup.

Společenská obuv pro ženy i muže
Je tu opět sezona plesů, večírků a divadel. Těšíte se? Jistě už přemýšlíte, co na sebe. Jinou róbu budete volit do divadla, jinou na večírek s přáteli. A nezapomeňte na vánoční večeři v práci. Také u štědrovečerního stolu chceme všichni vypadat kouzelně. Příležitostí, jak se slavnostně obléci, je v zimě vskutku mnoho. Oblečení jste už vybrali, ale máte k němu vhodné boty? Vzpomeňte si na Popelku a nepodceňte volbu té správné obuvi... Jestliže boty doplníte sexy punčoškami, nikdo od Vás neodtrhne zrak! Také pánové by měli volit jinou obuv k obleku a jinou k méně formálnímu oblečení.


Přejeme Vám, ať  prožijete jedinečné okamžiky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

www.humanic.net/cz

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama