Přejít k hlavnímu obsahu

MÓDA: Gigi Hadid x Tommy Hilfiger

Připravila: Veronika Štefanová, foto: Instagram (@gigihadid, @tommyhilfiger, @tommyxgigi)/8.4.2017
Tommy Hilfiger mluví o kalifornské modelce Gigi Hadid jako o „Tommy Girl“. Sebevědomé, věčně usměvavé děvče, které se s radostí vrhá do nových věcí. Z Gigi proto udělal globální ambasadorku své ženské linie.

 VĚK: 22 let

KDO TO JE: Gigi patří mezi kalifornskou zlatou mládež, jejím otcem je realitní magnát Mohamed Hadid a maminka Yolanda Foster je bývalou modelkou. Gigi má v krvi zajímavý mix palestinsko-nizozemských genů.
A i když vyrůstala ve zlaté kleci, je překva- pivě nohama na zemi a všichni si spolupráci
s ní pochvalují, včetně Tommyho Hilfigera, který básní o tom, jak je vstřícná a pozitivní. Je podle něj dokonalým symbolem současné americké dívky.
KARIÉRA: Už ve dvou letech pózovala v kam- pani Guess, je také tváří Maybelline, objevila se na titulce francouzského Vogue, v kalen- dáři Pirelli a videoklipech Taylor Swift, nebo Calvina Harrise. 

CO DĚLÁ ŽENU KRÁSNOU? Když je sebevědomá, vstřícná a má v sobě hřejivost.

JAKÁ JE VAŠE BEAUTY RUTINA? Hodně easy. Udělám si culík, nanesu trochu řasenky, bronzeru a ve dveřích se navoním. Taky moc ráda nosím nude rtěnky.

ČÍM SI UDRŽUJETE FYZIČKU A PSYCHICKOU POHODU? Boxováním. Krásně tvaruje postavu a celou hodinu při něm vůbec na nic nemyslím. A vlastně tak věci řeším, aniž bych si to uvědomovala.

MODELING JE HODNĚ TVRDÁ BRANŽE. EXISTUJE PODLE VÁS NĚJAKÝ RECEPT NA ÚSPĚCH? Myslím, že v mode- lingu i kdekoliv jinde je dnes důležité chovat se tak, aby s vámi lidé rádi spolupracovali. Mnohem víc podle mě záleží na tom, když o vás stylisté mluví jako o vlídném člověku, než na tom, jestli na každé fotce vypadáte dobře.

JAKÉ TO JE BÝT MÚZOU TOMMYHO HILFIGERA? Samozřejmě skvělé. Tu značku mám ráda už od dětství, čiší z ní radost a zábava. 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama