Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

MARIE CLAIRE MILUJE: Tipy na víkendové nákupy

Bára Cihlová/28.5.2015
Budete je chtít všechny!

Stylové sluneční brýle, hodinky nebo plátěné boty z Argentiny. 

Volejte sláva a tři dny se radujte! Do obchodů Fresh Labels totiž dorazily nové kolekce slunečních brýlí a hodinek belgické značky KOMONO. V nové kolekci pro letošní jaro/léto můžete vybírat z brýlí nejrůznějších barev, tvarů i provedení. Bavit vás budou například v provedení Floral s abstraktními vzory květů nebo Expressionist s inverzí žluté a černé. 

Pro milovníky klasičtějších obrouček je pak jako dělaná řada Mirror Series se zrcadlovými skly v různých barvách a Metal Series s kovovými nožičkami v černo-zlatém nebo transparentním provedení. 

A pokud milujete vintage look, pak je přímo pro vás určená prémiová kolekce KOMONO Crafted tvořená devíti různými sunnies. 

Další kapitolou jsou pak nové řady originálních hodinek. První novinkou je spolupráce s holandskou tradiční značkou Vlisco, která se specializuje na designy textilií; černá a bílá kresba mramoru byla inspirací pro další řadu Rune a inspirativní řada Cutout působí doslova jako vystřihovánky. Asi nejvýraznější je však pravděpodobně spolupráce s americkým designérem Andym Rementerem, který vytvořil pro KOMONO tři barevné příběhy, které si můžete přečíst na modelech Winston, Estelle a Magnus. 

Do třetice si pak nenechte ujít horkou novinku, která k nám dorazila přímo z Argentiny. Jedná se o lehoučké plátěné boty PAEZ, vyrobené ze 100% bavlny, které si pro jejich barevné vzorování a neuvěřitelnou pohodlnost okamžitě zamilujete. “Paezky”, jejichž design vychází z argentinské kultury, jsou k dostání k dostání v prodejnách Czech Labels and Friend, Unikát a Ikonik za 1.100 Kč. 

Foto: PR

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole