Přejít k hlavnímu obsahu

Lodičky na přání

Text: Nga Luongová, foto: archív značky/19.5.2017
Italský módní dům letos opět v rámci exkluzivního projektu MADE TO ORDER DÉCOLLETÉ pro své zákaznice vytváří lodičky podle jejich představ a snů. 

Módní dům Prada již přes sto let plní sny všem ženám, kterým záleží na stylové nadčasovosti a zároveň věří kvalitě a tradičnímu řemeslnému zpracování italských mistrů. Se zakázkovou službou Made to Order Décolleté se ale dostává ještě dál: milovnice této luxusní značky si totiž mohou navrh- nout boty podle svého vkusu. Nabídka modelů, barevných kombinací, materiálů a ozdob je opravdu bohatá, a proto je tedy velmi malá pravděpodobnost, že potkáte na ulici člověka se stejným párem bot. Buďte svá, jedinečná, hravá a vyjádřete svou osobnost třeba novými lodičkami od Prady.

PEVNÝ ZÁKLAD

Jak to bývá u každé umělecké tvorby, jako první přichází dobrý nápad, kterému podřídíte další kroky. Nejdřív si vyberte základ – v tomto případě konkrétní model bot. Lodičky nebo sandály na platformě i bez, s osmi různými výškami podpatků, což ocení ty, které chtějí ubrat nebo přidat pár centimetrů. Když už máte připravené své „bílé plátno“, je načase zapojit fantazii.

OSOBITÝ STYL

Celosvětový projekt Made to Order je natolik populární, že Prada rozšířila nabídku variant a představila tři nové potisky – Flower, Kiss a Love, všechny na podkladu z kvalitní lakované kůže. Nejenže si milovnice Prady mohou vybrat z několika odstínů, ale dokonce si mohou ozdobit špičku boty blýskavou sponou posetou drobnými kamínky v šesti barevných variantách. Tento speciální model má dvě možnosti výšky podpatku a může být potažený semišem, saténem, sametem či lakovanou kůží.

SYMBOLICKÝ VÝZNAM

Ty nejnáročnější Pradaholičky si mohou na podrážku přidat iniciály svého jména, různé symboly nebo dokonce i čísla, která jsou spjatá s určitými životními událostmi – datum narození, výročí, šťastné číslo... Vše je dostupné v kovovém provedení v jantarovém či ocelovém odstínu. 

ZÁVĚREČNÁ TEČKA

Už se pomalu blížíme ke konci krásného procesu navrhování. Každý pár lze dále přizpůsobit přáním zákaznice volbou barvy podešve. Máte na výběr uhlově černou, tělovou a světle modrou – záleží pouze na tom, jak bude ladit s ostatními kousky ve vašem šatníku. 

TŘEŠNIČKA NA DORTU

Personalizace nekončí produktem samotným – vybraným lodičkám je přizpůsobeno i balení: klasická modrá krabice ozdobená gumičkou a kovovou destičkou nebo krabice s motivem ikonického potisku Prada. 

REALIZACE

Lodičky na objednávku obdržíte do osmi týdnů. Služba Made to Order Décolleté bude dostupná v obchodě Prada od 26. května do 1. června 2017. www.prada.com 

Embedded node

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama