Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

#LindexPink: Říjen v růžové

Foto a text: PR/10.10.2017
Říjen je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a podpory nemocných žen. Podpořte Alianci žen s rakovinou prsu, a to koupí růžové kolekce Lindex, která je nyní v prodeji. 

Letos společnost Lindex podporuje boj proti rakovině prsu pomocí luxusní kolekce domácího oblečení v prémiové kvalitě, z níž 10 % prodejní ceny věnuje na výzkum rakoviny. V České republice prodej podpoří Alianci žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis Young & Cancer, který se soustředí na mladé pacientky s rakovinou prsu. 

„Chtěli jsme vytvořit nádherné kousky pro skvělou věc. Soustředili jsme se na harmonii a pohodu, a této kolekci domácího oblečení jsme do vínku vdechli rafinované a minimalistické siluety a něžné detaily, to vše v nádherných barvách. Najdete tu vše od něžné růžové až po tmavě rudou,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Pink Collection obsahuje 18 kousků domácího ošacení a spodního prádla ve špičkové kvalitě. Nechybí tu svěže bílá hedvábná košile, jemný kašmírový set ve světle šedém provedení, a také sametový župan v omšelé růžové barvě. Spodní prádlo v různých odstínech růžové a černé je vyrobeno z elegantní krajky. Kolekce obsahuje také měkkou protetickou podprsenku.

Veškerý zisk z růžového náramku Pink Bracelet, zlatého řetízku s nádherným růžovým kamínkem, bude věnován na boj proti rakovině prsu. V České republice prodej podpoří Alianci žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis Young & Cancer, který se soustředí na mladé pacientky s rakovinou prsu. 

Boj proti rakovině prsu je důležitou součástí společenského závazku společnosti Lindex, která již dlouhé roky podporuje organizace zabývající se výzkumem rakoviny a šíří rovněž povědomí o této nemoci.

Růžová kolekce Lindex bude na prodejnách Lindex a na stránkách lindex.com začátkem října.

Foto: #LindexPink

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole