Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Lekce z vázanek!

Jan Boublík/26.10.2013
Uzel, volně...? Dilema spojené s vázáním šátku trápí snad každou třetí ženu. Ta první totiž ví, druhá šátky nenosí a třetí potřebuje to, co nyní vynalezli ve studiích Hermés...

... A to sice užitečnou aplikaci, která vám poradí co a jak kombinovat s čím. Šátek Hermés zdobí ženy již od roku 1937. Od té doby vzniklo bezpočet způsobů jak ikonu nosit. Nová aplikace Hermès 'Silk Knots' nabízí hravou cestu do světa těchto kultovních čtverců.

Nespočet stylů a způsobu tak navíc možná přesvědčí onu každou druhou ženu, že nosit šátky je nevšední radost, která si zaslouží svou pozornost. Projděte galerii, vyzkoušejte, sledujte videa a najděte vaši šťastnou kartu. Poustněte své výtvory na instagram, možná je pak objevíte v další verz aplikacii. Ale hlavně si užívejte 'silk beauty' ukrytou v každém jedinečné kousku Hermés.

Lekce z vázanek!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole