Přejít k hlavnímu obsahu

Kolekce ODIVI SS18 oslavuje krásu lidského těla

Foto: Aneta Benediktová/24.11.2017
Módní návrhářka značky ODIVI, Iva Burkertová, letos představila na pražském fashion weeku kolekci, která oslavuje krásu lidského těla. Své múzy oblékla do něžných kousků a obula je do legendárních Nike Air Force 1. 

Co letos inspirovalo návrhářku Ivu Burkertovou? ODIVI se vrací k úplnému počátku bytí, kdy se tělo narodí čisté, nesvázané a bez předsudků a poukazuje na to, jak ho v čase svazují tradiční standardy krásy, které chce ve své kolekci bourat. „Narodíme se v něm radostní a bez předsudků, které vůči nám v tomto období nemá ani okolí. Přichází až časem. Společnost by si neměla přisuzovat právo diktovat trendy krásy, je důležité, aby se každý ve vlastním těle cítil dobře, prozrazuje Iva.

Tělo v hlavní roli

Kolekce ODIVI SS2018 začíná vyprávět příběh, jež je počátkem dlouhodobého tvůrčího tématu značky. Najdeme v ní kusy z průhledných tělových materiálů, které evokují lehkost na počátku, nechybí ani svěrací kazajky, které naopak poukazují na tělo sešněrované diktátem krásy společnosti. Barevnosti kolekce dominuje tělová, vínová a černá, nechybí rozvolněné siluety promítnuté v šatech, sukních nebo topech.

Legendární tenisky 

Nedílnou součástí dnešních outfitů jsou sneakersky. Ivy nejoblíbenější model Nike Air Force 1 letos slaví 35. výročí. Ačkoli byly tyto boty určeny pro basketbalisty, dnes jde o ikonickou legendu, která nechybí v šatníku žádné fashion guru a ani v nové ODIVI kolekci. K jednoduchým barvám se rozhodně hodí univerzální bílé nebo černé modely, které podtrhnou jednoduchost outfitu.

FOTOGALERIE: ODIVI x Nike pro jaro/léto 2017

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama