Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní edice Shoes First je tady. Nepropásněte možnost vyhrát nové boty!

14.3.2017
Ve středu 15. 3. 2017 jsme odstartovali jarní edici Shoes First a vy tak zase máte možnost soutěžit o velkou spoustu těch nejvíc trendy bot!

Od 15. března do 29. března 2017 máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkluzivní soutěže Shoes First. Během těchto dnů rozdáváme hodnotné dárky v podobě voucherů či párů bot od společností ECCO, GINO ROSSI, BALDININI, FRESHLABELS, HUMANIC, ZOOT, NIKE a TOSCA BLU. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění soutěžního formuláře, správné zodpovězení soutěžní otázky a nový pár bot může být váš!

Pro lepší představu toho, ze kterých bot můžete vybírat, vám každý den ukážeme na našem facebooku ilustrační fotografii bot, které jsou nyní k dostání v prodejnách v České republice. Těšit se můžete na úžasnou jarní a letní kolekci 2017.

Inspiraci k soutěži jsme pro vás hledali v naší americké edici, jejíž módní ředitelka si každé ráno vybere ten správný pár bot a podle něj pak teprve vybírá outfit. Odtud název – Shoes First. Boty jsou tedy nyní na prvním místě!

Jak soutěžit:

1. Můžete soutěžit každý den v termínu od 15. března do 29. března 2017.

2. Jednoduše vyplníte soutěžní formulář, odpovíte na soutěžní otázku a odešlete jej. Takto snadné to je!

3. Každý den pak bude vyhlášen výherce předchozího dne.

4. V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím BURDA Praha, spol. s r.o., zaslán voucher či obuv konkrétní velikosti, o kterou jste soutěžili nebo kterou jste, v případě možnosti nabídky velikostí, vybrali. Jedná se o obuv či vouchery od značek: ECCO, GINO ROSSI, BALDININI, FRESHLABELS, HUMANIC, ZOOT, NIKE a TOSCA BLU.

Využijte této jedinečné soutěže a zapojte se každý den od 15. 3 do 29. 3 2017. Hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Účastníkem soutěže je osoba, která vyplnila krátký formulář a správně zodpověděla soutěžní otázku na stránce www.shoesfirst.marieclaire.cz. Účastník soutěže je povinen uvést: jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Soutěžící může vyhrát pouze jednou v průběhu celé soutěže. 

Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré poskytnuté údaje jsou pravdivé. Soutěže se může zúčastnit pouze jednou za den z jedné e-mailové adresy. Soutěž probíhá od 15. 3 do 29. 3 2017. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz vždy následující den po každé soutěži. Výhercem se stává ten z přihlášených účastníků soutěže, který pravdivě a úplně vyplní registrační formulář, správně odpoví na soutěžní otázku a je vybrán náhodným generátorem. Platí do vyčerpání zásob. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrativní. Na výhru nevzniká právní nárok.

Kontaktování výherců, převzetí výhry

Výherci soutěže budou informováni e-mailem společností Burda Praha, spol. s r.o., po ukončení soutěže, tzn. po 29. 3. 2017. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže do 30 dní, propadá výhra ve prospěch společnosti BURDA Praha, spol. s r.o.

Jména výherců soutěže budou zveřejněna na internetových stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz, případně též v tisku či na sociálních sítích. Výhry budou zaslány doporučeně Českou poštou. Pokud si výherce výhru nepřevezme, propadá ve prospěch společnosti Burda Praha, spol. s r.o.

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama