Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

EXKLUZIVNĚ: Marie Claire galavečer s Manolem Blahnikem

Text: Nga Luongová, foto: Dorota Spinková/10.8.2017
Pan Manolo Blahnik se svou neteří Kristinou přijali pozvání na galavečer s týmem Marie Claire a jejími váženými hosty. Tato jedinečná a nezapomenutelná událost se odehrála v malostranském hotelu Augustine.

Večer, o kterém si snad každá žena může nechat zdát. Večer, během kterého nám pan Blahnik představil pár lodiček inspirovaný český folklórem, a to den před oficiálním odhalením veřejnosti v Preciosa Flagship Storu. Jsme hluboce poctěni, že jsme byli jedni z prvních, kdo si mohl zblízka prohlédnout modré krajkové lodičky zdobené sponou z křišťálů Preciosa

Mezi našimi hosty byly ženy, které nás již dlouhá léta inspirují. Od koučky Kristin Parpel až po ředitelku nakladatelství Burda, Petru Fundovou nebo dámy ze Spanish Artu, bez jejichž pomoci by nemohla vzniknout výstava Manolo Blahnik: The Art of Shoes v pražském Museu Kampa. Více informací o této výstavě se dozvíte zde.

Prohlédněte si v naší fotogalerii pohádkové lodičky z ateliéru mistra Blahnika a pojďme se společně kochat krásnými snímky z galavečera, který se stal pro všechny hosty nepopsatelným životním zážitkem.

Foto: Marie Claire galavečer s Manolem Blahnikem

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole