Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

DNA pro easy cool styl

Komerční sdělení/15.3.2017
Tosca Blu Shoes představuje kolekci na jaro a léto 2017: vyzařuje z ní uvolněný duch, spojující pozornost k detailu s městským elegantním stylem.

Zajímá se o módu, nikdy však není její obětí. Kolekce dámské obuvi Tosca Blu má ve své DNA rysy městské dívky: uvolněný, a přitom elegantní styl, zaměřený na pohodlí, aniž by byla obětována ženskost tvořená z malých detailů a bohatých kreativních, novátorských materiálů.

Energie a „pánský“ styl obuvi, nově interpretovaný s dívčími detaily a ukazující jeho ženštější, krásnou stránku, je v létě 2017 stále nutností.

Materiály s luxusním optickým efektem jsou hvězdnými hráči: kovové, lamé, vyšívané, zdobené drobnými otvory nebo cvočky, často kombinované tak, aby bylo dosaženo něčeho nového a novátorského. Na botách můžete najít krakelování ve spojení se zlacením a stříbřením, zdobení laserem se zde setkává s mikrocvočky a s řezbou intaglio. Skutečně nová a exkluzivní pro obuv Tosca Blue je technika plissé, prošívání v grafických linkách, kombinující zlatou barvu se základními barvami, vyvinutá v oddělení stylu a uplatněná na nejmódnějších modelech obuvi do města.

Městská obuv na všední den je zdobena metalickými látkami, dírkami ve stylu „wingtip“ nebo technikou intaglio – všechny tyto ozdoby se hodí ke klasické obuvi typu sneakers a k modelům v anglickém stylu, stejně jako k novým běžeckým botám, které mají svršky typu bot do pouště nebo jsou zhotoveny z nepodložené nubukové kůže a představují svěží způsob, jak vypadat sportovně, a přitom vkusně a jak spojit eleganci s pohodlím.

Na mnoha materiálech, a tedy také ve všech stylech této kolekce, se objevuje zlatá, stříbrná, šedá nebo broskvová barva. Modely jsou zdobené jemnými vyřezávanými vzory, krakelováním, nebo jsou hladké jako zrcadlo: od městských bot po běžeckou obuv, od balerinek po boty na podpatku, vždy je chodidlo v celkovém vzhledu nejdůležitější.

Jednoduchost nepodloženého nubuku je v této kolekci nejuvolněnější alternativou: boty mají surový tvar, jsou bez prošívání a můžete si vybrat z celé palety barev, od přírodních odstínů kůže po většinu barev známých z cukrovinek a z jarní přírody, například azurovou, růžovou a žlutou.

Doplňky, například korálky, uzly, štras a cvočky, se téměř staly materiálem bot a zdobí celý model nebo určují jeho tvary, například jazyk, či obohacují nejjednodušší modely všednodenních sandálů barevným a průsvitným maxi kabošonem.

Vzory mají strukturu, v níž se body a značky kombinují se vzorem pony (k dosažení afro chic ženského vzhledu) nebo s květinovým vzorem, který nachází dokonalého partnera k vytvoření elegantních, současných doplňků v lesklé lakové kůži.

Nejen boty na všední den: kolekce na jaro a léto 2017 přináší ucelenou řadu bot na podpatku; zvláště těžké, čtvercové podpatky, které se vracejí na mokasínech, sandálech s nadměrně velkými přezkami, botách s otevřenou špičkou a platformách.

Velkou novinkou pro jaro a léto 2017 je však kolekce CROSSOVER, v níž se setkává odhodlání a silná energie obuvi Tosca Blu s elegancí kabelek Tosca Blu. Přináší nový styl, interpretuje značku se svěžím akcentem a zdůrazňuje její promyšlenější, vkusnější stránku. Psaníčka na večer a kabelky přes rameno se setkávají s obuví typu sneakers a boty s plochou podrážkou i boty v pánském stylu mají stejnou společnou náladu – ať už je to motiv, barva, styl, ozdoba, zpracování nebo materiál. Vzniká tak konečný efekt, díky němuž je jejich spojení dokonalé a mohou se kombinovat v jedinečném vzhledu nebo ideálně používat odděleně.

http://toscablu.cz
https://www.facebook.com/toscablupraha/

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama