Přejít k hlavnímu obsahu

Bez této zimní obuvi nedají celebrity ani ránu

27.11.2017
Jistě každá z nás ví, jak je náročné najít kvalitní zimní obuv, která by vypadá stylově a zároveň by udržela vaše chodila v teple, a to i během krutých mrazů. Inspirujte se u známých tváří a vsaďte na značku Sorel. 

Zimní radovánky i procházky ve sněhu si snad každý rád užije, zejména pokud jsou nohy v teple a suchu. Podle předpovědí nám má letošní zima po několika letech připomenout, o čem pravá zima je. Vyplatí se proto investovat do kvalitních, funkčních a přitom stylových bot, které jsou prověřeny nejen letitou tradicí. Synonymem takových bot je značka Sorel, která nabízí univerzální, pohodlné, teplé, nepromokavé boty pro všechny generace. Sorel přináší vysoce kvalitní materiály, prémiové technologie zpracování, jejichž výsledkem je špičková neklouzavá, teplá a vodě odolná trendy bota s lehkou údržbou a dlouhou životností.

Jak to všechno začalo

Společnost byla založena v Kanadě v roce 1962. Sorel přináší funkčnost a dědictví odborného řemeslného zpracování do moderního světa módy, kde se nechává ovlivňovat a inspirovat novou generací vizionářů, dříčů a tvůrců. Tuto inspiraci čerpá již několik desetiletí a dává prostor pro vznik vynikajících nástrojů, které zaručují teplo a funkčnost bot. Sorel i nadále objevuje nové ikonické styly a zároveň tvoří stálé klasiky, které pro svou kombinaci funkčnosti, stylu a ochrany dlouhodobě ničí hranici mezi pojmem luxusní a venkovní bota.

Kdo se do nich obouvá

Boty Sorel si oblíbila řada světových celebrit jako např. rodina Beckhamových, Kim Kardashian, Angelina Jolie, Kate Hudson nebo Justin Timberlake. Přesvědčte se níže:

FOTOGALERIE: Sorel

Obujte se do nich i vy

Jednotlivé podkolekce nabízí širokou paletu modelů a barevného provedení, které dokáží mimo jiné akcentovat váš styl i look. Boty ze zimní kolekce tak mohou být i skvělým vánočním dárkem. Podívejte se na vybrané modely z dámské, pánské i dětské zimní kolekce.

LOOKBOOK: Sorel

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama