Přejít k hlavnímu obsahu

VÁNOČNÍ NADÍLKA: Získejte dárek k SEPHORA Beauty boxu

4.12.2017
Stále přemýšlíte nad tím, co pořídit vašim milovnicím kosmetiky? S Marie Claire SEPHORA Beauty boxem rozhodně nešlápnete vedle. Navíc od nás dostanete jako dárek anglický čaj nebo knihu. 

Co může udělat ženě větší radost než krabice plná kosmetiky na vyzkoušení? Beauty box je ideálním dárkem pro vaše nejbližší, protože v ní naleznete produkty, které zhýčkají celé tělo. Obsahuje tělový vaječný krém od Too Cool For School, dvoufázovou masku Caolion na rozšířené póry nebo cukrový peeling od Skinfood. Během zimy každý určitě ocení hydratační fluid od Eisenberg, dvě kvalitní řasenky a květinovou vůni španělského módního domu Loewe. A pozor, máme něco i pro vás...

Využijte naši vánoční akci a získejte dárek k SEPHORA Beauty boxu. Objednávejte již dnes, dárky máme totiž v limitovaném množství! Vybrat si můžete:

Anglický čaj Beauty brews (50g) bez kofeinu, který nabudí bohatými minerály (Ladybio.cz)

Verve je čaj obsahující rooibos, který neobsahuje kofein, má nízký obsah tříslovin a vysoký podíl minerálů. Pomerančová kůra je bohatá na flavonoidy a spolu s citronovou kůrou směsi dodává říz, zatímco listy ostružiníku a kousky jablek pomáhají zakulatit chuť. Čaj, který vás probere a osvěží!

nebo

Jak se stát Pařížankou... (Martinus.cz)

Autorky: Sophie Mas, Anne Berest, Audrey Diwan, Caroline De Maigret

Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám. Samozřejmě že Pařížanka je žena jako všechny ostatní, ale se špetkou něčeho navíc. A pokud se chcete dozvědět i něco z jejích tajných triků, zkuste zalistovat touto knihou od okouzlujících rodilých Pařížanek. Život je krásný… po francouzsku!

>>> Beauty box si můžete objednat <<<

ZDE

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama