Přejít k hlavnímu obsahu

Testujte s námi YSL Black Opium a vytvořte si fatální závislost

14.11.2017
Odtrhněte se od reality a vytvořte si závislost na smyslné vůni, která spojuje kávové aroma se sladkou vanilkou a extraktem z bílých květů. Vyzkoušejte s námi zcela ZDARMA vysoce návykovou YSL Black Opium!

Stačí se registrovat na www.blackopium-testing.cz a vyzkoušíte tuto jedinečnou vůni. Akce platí od 13. 11. 2017 až do rozdání zásob. 

VNITŘNÍ KRÁSA

BLACK OPIUM se opírá o zdánlivý nesoulad mezi bílými květy a hořkým akordem kávového zrna, což je přísada, která v dámském parfému nikdy nebyla použita v takovém množství. Tento kontrast přináší pocit slastné malátnosti, která hraničí s extází. Zprvu přichází probuzení. Prudký nástup kávy probudí vaše smysly. Pak přichází jemnější a ženštější motiv bílých květů, tedy směsi arabského jasmínu a absolutu z fleur d’oranger, která je neskonale návyková. Tento efekt posiluje úchvatná vanilka a dřevité tóny cedru a pačuli, které celek zaoblují a propůjčují mu kýženou hloubku a tajemnou eleganci.

TVŮRCI PARFÉMU

Na tvorbě BLACK OPIUM spolupracovaly čtyři superstar perfumérského světa a každá z nich do parfému vložila část své osobnosti. Výsledkem je mimořádně originální, svůdná a komplexní nová vůně. Nathalie Lorsonová vytvořila černý a intenzivní kávový akord. Marie Salamagneová přispěla svou představou o „rocku“, která se vine kolem břitkých tónů hrušky, a elektrizujícím růžovým pepřem. Olivier Cresp se zaměřil na návykový ráz vůně, zatímco Honorine Blancová, která žije v New Yorku a hledá světlo ve všech aspektech života, zpracovala motiv bílých květů.

SEXY TĚLO

Na lahvičce BLACK OPIUM s matným, černým, třpytivým povrchem je cosi intenzivně městského. Jako by dokázalo existovat jen ve městě. Povrch připomínající diamantový prášek se něžně třpytí, je jako nezpracovaný diamant, který i v surovém stavu vyniká svou jemností. Je svůdná na dotyk a patří do dlaně. Sroste s ní, jako by se stala součástí vašeho těla. Pozornost si připoutá i ohnivý kruh ve středu lahvičky. Je to žhnoucí, zlatavý a ženský prsten, z něhož doslova tryská energie, přesto se v něm odráží hebkost a rafinovanost. Je aristokratický, veselý i tvrdý a nejspíš trochu překvapivý. 

VYTVOŘTE SI ZÁVISLOST I VY

Vyplňte dotazník na www.blackopium-testing.cz a vyzkoušejte tuto jedinečnou vůni. Akce platí od 13. 11. 2017 až do rozdání zásob. 

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama