Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Ve formě s Oriflame – snadno a rychle!

Komerční sdělení/6.1.2017
Přinášíme vám další soutěž o výborné a zdravé produkty od Oriflame, které vám pomohou na cestě za štíhlou linií a zdravým životním stylem.

O co se jedná tentokrát?

Můžete si zasoutěžit o 13 balíčků řady Oriflame wellness + 1 kompaktní jídelníček na měsíc sestavený od odborníka na výživu. Jak na to? Ve čtvrtek 12. 1. 2017 a v pátek 13. 1. 2017 budete mít možnost chatovat s výživovým poradcem ohledně zdravého životního stylu, kde se budete moct zároveň zeptat na produkty řady Oriflame Wellness. Stačí, když se zaregistrujete a přihlásíte k chatu, který bude ve čtvrtek 12. 1. 2017 umístěn přímo do těla tohoto článku a my poté náhodně vybereme 13 z vás, kteří se budou most těšit na balíček plný zdravých dobrot i na kompaktní jídelníček, který vám pomůže udržet si zdravý životní styl. Výherci pak budou zveřejněni v pondělí 16. 1. 2017 na našem facebooku!

Představujeme vám řadu Oriflame Wellness

Snažíte se po svátcích najet na zdravější životní styl a shodit pár kilo navíc? Kromě pohybu a lehčí stravy vás nadchne zdravý a chutný wellness nápoj od Oriflame. Obsahuje totiž uhlohydráty s pomalým uvolňováním, díky tomu má nízký glykemický index a udržuje stabilní hladinu cukru. Skvělou zprávou je, že si ho mohou dopřát i diabetici a alergici na lepek či laktózu. Navíc pomáhá zmírnit chuť  na sladké, dodává tělu Omega 3 mastné kyseliny (s ověřeným účinkem na posílení imunity a zlepšení mozkových funkcí) a má vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Na výběr jsou tři příchutě – jahodová, čokoládová a vanilková. 

Pakliže příliš neholdujete různým zdravým nápojům a chcete mít po ruce raději zdravý zdroj energie v podobě nějaké tyčinky, i v tomto případě pro vás máme řešení. Oriflame nabízí zdravé proteinové tyčinky Natural Balance se 100% přírodním složením, které byly vyvinuty tak, aby dodaly organismu základní výživové složky bez zbytečných kalorií. Jsou ideální jako malá svačina, když např. nestíháte a potřebujete rychlý přísun energie. Díky vysokému obsahu proteinů a nízkému glykemickému indexu udržují nízko hladinu cukru v krvi a velmi rychle zaženou hlad. Jedná se o sladkost vhodnou i pro diabetiky – jedna tyčinka obsahuje pouhých 150 kcal. Jak tyto tyčinky chutnají? V ovocné tyčince najdete granátové jablko, acai a borůvky. Čokoládová pak obsahuje kávové boby. 

A co takhle něco na zahřátí?

Na své si příjdou i milovníci polévek. Polévky Natural Balance jsou ideální pro hubnutí a dlouhodobé udržení štíhlé linie – rychlé vás zasytí, obsahují málo kalorií a potlačují chuť  na sladké. Jedná se o polévky bez geneticky modifikovaných umělých barviv a konzervačních látek. Zlepšují zdraví srdce a cév, upravují hladinu "špatného" cholesterolu, pomáhají snížit vysoký krevní tlak a urychlují rekonvalescenci po nemoci. Navíc se jedná o polévky, které mají 100% přírodní složení a obsahují pouhých 100 kcal! V nabídce je rajčatová polévka s bazalkou či chřestová polévka. 

Pokud máte rádi "rodinnou atmosféru", na produkty byste se chtěli podívat zblízka a jak se říká "osahat si je", není problém. ZDE je seznam kosmetických studií, kde najdete výše zmíněné produkty. (Prezentace z 10. ledna 2017 v NC Olympia Brno se z organizačních důvodů přesouvá na tuto neděli 15. 1. 2017. Čas zůstává stejný.)

 
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama