Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Sothys Paris uvádí novou trendovou kolekci líčení pro jaro a léto Désert chic

10.4.2017
Probuďte v sobě cestovatele, přeneste se do dalekých zemí a objevte elegantní styl nové trendové kolekce líčení „Désert chic“ inspirované barvami pouště.

Lak na rty
Perfektní spojení lesku na rty a rtěnky, lak na rty je revolucí v kráse! Lak na rty nabízí jak lesk tak intenzivní barvu pro zářivé a sofistikované nalíčení rtů. Kombinace vosků a olejů zanechávají pocit komfortu a hebké rty. Aplikátor ve tvaru osmičky dokonale kopíruje Vaše rty. 2 svěží a výrazné odstíny: mandarinka (tangerine) a červený pomeranč (sanguine).

Oční stín v tužce
Jednoduchá a přesná aplikace díky stínu v tužce v jednom kroku. Stín naneste a rozetřete prstem nebo štětcem. Stín má krémovou texturu, která po zaschnutí drží. Můžete použít také jako rozjasňovač na hranu lícní kosti těsně nad tvářenku, jemně pod obočí a nad horní ret pro rozjasnění “srdíčka" rtů. Rozjasňující nude odstín. Oftalmologicky testováno.

Matující bronzer 

Toto léto se nechejte v duchu přenést do dalekých zemí Orientu díky delikátní vanilkovo – orientální vůni matujícího bronzeru. Objevte dekor pudru ve stylu mashrabiya inspirovaný orientální architekturou! Brozner má univerzální odstín pro matný a přirozený výsledek nalíčení s efektem jemně opálené pleti. Používejte bronzer každý den pro pocit, že jste na dovolené a nezapomeňte si dát pudr do kabelky! Bronzer použijte na celý obličej nebo vytvarujte kontury obličeje pomocí plochého štětce.

Matné oční stíny Sothys
Zahalte vaše oči do nového letního odstínu očních stínů Ombre Sothys. Safari odstín v kombinaci šedé a khaki zajistí přirozený a elegantní výsledek nalíčení očí. Stín můžete použít na sucho nebo na mokro. Díky skvělé pigmentaci stínů je jednoduché docílit požadované intenzity nalíčení. Vytvořte jemné líčení na den a přidáním stínu oči na večer zvýrazněte.
 

Kaligrafická oční linka
Oční linka tmavě šedé barvy ve formě fixu. Intenzivní barva pro různé styly líčení očí. Dlouhotrvající, snadná aplikace díky ergonomickému tvaru. Oproti tekuté oční lince se linka ve fixu jednoduše nanáší díky dlouhému a pevnému hrotu, který povede Vaši ruku a vytvoří přesnou linku jedním tahem.

Lak na nehty Sothys
Pro závěrečnou tečku Vašeho make-up je tady nový trendový lak na nehty Sothys: intenzivní a zářivý odstín módní letní korálové. Složení laku je obohacené o biotin pro ochranu nehtů.

Objevte více o kolekci líčení pro jaro a léto Désert chics

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama