Seznamte se s revolučními novinkami z řady Visionnaire od Lancôme

14.3.2017|diskuze

Hloubková regenerace pleti a její dokonalá výživa – zdánlivě nic složitého. Obojího dosáhnete jen ve dvou krocích a pomocí dvou produktů – peelingu a multikorekčního krému. Zajímá vás víc?

Abychom naši pleť  mohli připravit na vstřebávání pečující kosmetiky, je třeba ji tuto péči nejdříve připravit. Ideálním pomocníkem k tomu je peeling. O blahodárných účincích peelingu na naši pleť  jste už zcela jistě slyšeli. Hloubkově odstraňuje z naší pleti nečistoty, zbavuje ji odumřelých tkání a výsledkem je nová a projasněná pleť. Není ale peeling jako peeling. Lancôme přišel s revoluční technologií SIIT™ (Skin Intensity Interval Training), která proti příznakům stárnutí bojuje pomocí progresivního a efektivního tréninku kůže. 

Bez řádného tréninku byste maraton také neuběhla, tak proč by to mělo u pokožky fungovat jinak? Není to žádný sprint do cíle. Nová péče Visionnaire Crescendo™ od Lancôme znamená naopak pravidelnou rutinu, která podpoří výkon vaší pleti. Využívá nespočet exfoliačních částic, přičemž každá z nich disponuje vlastními blahodárnými účinky. Dochází ke zmenšení pórů, zmírnění mdlého vzhledu pleti, redukci jemných vrásek a zvýšení jasu. Těchto jevů si můžete povšimnout už od prvního dne používání a s postupem času jsou výraznější, přičemž se výsledků dosahuje postupně a oproti tradičním peelingům šetrněji. Progresivní noční peelingová rutina Visionnaire Crescendo™ napravuje pleť  a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky. Kroky jsou jednoduché, vedou však k zásadním výsledkům. 

Fáze 1

V první fázi 5 % přírodní kyseliny (AHA) a extrakt ze slupky merlíku čilského (quinoa) šetrně obrušují pokožku a stimulují její regeneraci. Toto hybridní složení přírodního a chemického peelingu odstraňuje vrchní vrstvy odumřelých buněk, což vede k hebčí a jasnější pleti s viditelnými výsledky už po první noci. Pleť  je na dotek i pohled jemnější a připravená na fázi č. 2.

Fáze 2

Ve fázi 2 se používá silnější 10% složení s obsahem kyselin salicylové a glykolové. Tato intenzivnější exfoliace odhaluje novou vrstvu pokožky, která je svěžejší a hebčí než kdy dříve. V této fázi dochází k optimalizaci přirozené schopnosti regenerace, redukci příznaků stárnutí a přináší pleti nepřehlédnutelný přirozený jas.

Aby byl výsledek co nejlepší, po každém peelingovém ošetření doporučujeme použít i denní multi-korekční krém s SPF 20.

Krém Visionnaire SPF 20 přináší několikanásobný korekční efekt a pomoc při ochraně před výskytem nežádoucích vrásek, ztrátou pružnosti a mdlému vzhledu, tedy faktory, které způsobuje sluneční záření. Jeho lehoučká textura obohacená o UVA/UVB filtry pomáhá korigovat příznaky předčasného stárnutí pleti a chránit před jejich dalším výskytem. My jsme už po týdenním užívání pocítili velký rozdíl – pleť  byla projasněná, pevnější a "šťavnatější".