Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Řekněte Sì vůni od Giorgio Armani

6.12.2017
Vzdejte hold moderní ženskosti, přirozené kráse a pocitu svobody. Žena Sì od Giorgio Armani je za každé situace šarmantní, silná a sebevědomá.

HARMONICKÁ KOMPOZICE

V úvodu parfému Sì Giorgio Armani nejdříve pocítíte smyslné tóny listů černého rybízu. Zde vás do svého závoje zahalí tóny svůdné ambry a ve vrchních tónech zaznamenáte jiskrnou pointu, kterou umocňuje bergamotková esence. Vanilkový základ je doplněn jedinečným ambroxanem, hřejivými tóny dřeva a exotickým pačuli. Vůně Sì je perfektní volbou pro denní nošení.

ŽENA SÌ

Oscarová herečka Cate Blanchett a tvář parfému Sì je dokonalým ztělesněním typické ženy Sì, která si zakládá na přirozené kráse a šarmantním stylu. Její charisma a elegance působí na okolí jako přitažlivý magnet.

SOFISTIKOVANÝ FLAKÓN

Lahvička Sì Eau de Parfum, dílo ušlechtilých sil a novodobé designové střídmosti, vzdává nadčasový hold vzácným lahvičkám těch nejlepších vůní. Masivní sklo, uzávěr ve tvaru onyxové kapky se zaoblenými hranami vyzařuje čistotu. Ukrývá pudrovou růžovou vůni s ambrovými tóny, která mezi stěnami flakónu připomíná zářivé pulzující srdce.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole