Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Mon Guerlain - Nová vůně Angeliny Jolie

Komerční sdělení/16.3.2017
Nová dámská vůně Mon Guerlain je opravdovou událostí ve světě parfumérství. Je oslavou a ztělesněním dnešního ženství a jedinečné kvality řemeslného umu parfumérů francouzské značky Guerlain.

Múzou vůně Mon Guerlain se pro Mistra parfuméra Thierryho Wassera stala nejobdivovanější žena světa, americká herečka, režisérka, matka, výjimečná žena s velkým srdcem - Angelina Jolie. Angelina je jemná, ale silná zároveň, nádherná, křehká, ale nezávislá a přesto soucitná k ostatním.

Nová vůně Mon Guerlain v sobě nese veškerou intimitu, která je hmatatelná mezi ženou a jejím parfémem. Odvážná, smyslná vůně vznikla kompozicí čtyř vzácných surovin: smyslné Vanilky Tahitensis, čisté Levandule Carla, královského Jasmínu Sambac a jedinečného santalového dřeva.

Za propojením Angeliny Jolie a značky Guerlain stojí spojení trvající již desítky let, prochází její pamětí ve vzpomínkách na maminku, která celé její dětství používala sypký pudr Guerlain. Jeho nezapomenutelná vůně kosatce a fialek je s ní navždy spjata. Její maminka jej vždy opatrovala jako vzácný klenot. Pro Angelinu, v jejích vzpomínkách na dětství, představoval tento pudr symbol kvality, elegance a ženskosti.

Toto neviditelné spojení mezi Guerlain a Angelinou Jolie bylo znovu obnoveno v Kambodži, kde Angelina natáčela svůj čtvrtý celovečení film “First They Killed My Father”. Právě zda se zrodila touha po spolupráci s Maison Guerlain, zde přišla na svět myšlenka na stvoření zcela nového dámského parfému, který v sobě bude spojovat dědictví kvalitní řemeslné výroby, odbornosti a hodnoty Guerlain s hodnotami a esencí moderní ženskosti.

Celý honorář z reklamní kampaně Mon Guerlain věnuje Angelina Jolie na charitativní účely.

Již od roku 1828 tvoří pět generací parfumérů Maison Guerlain historii parfumérství.  Mnohá jejich olfaktorická díla jsou již dnes ikonami a legendami, které odolávají času i trendům.. Maison Guerlain za tu dobu vytvořil přes 1100 parfémů, které se staly neodmyslitelnou součástí života mnoha generací žen po celém světě.  Vůně Guerlain jsou snadno rozpoznatelné svou jedinečností a kvalitou ingrediencí,emocemi a tajemstvím, které se přenášejí z generace na generaci. Jsou jedinečné krásou svých flakonů, které ženy berou do rukou s posvátnou radostí.

Nová vůně Mon Guerlain je ukryta v nádherném  ikonickém flakonu, který je je dílem Gabriela Guerlaina a řemeslně byl zpracován Baccaratem již v roce 1908. Stal se flakonem legendárních vůní Guerlain a v průběhu času se z něj stala opravdická ikona. Rafinovaný, jednoduchý a grafický, inspirovaný skleněnou baňkou alchymistů. Jeho název “quadrilobe” vděčí za své jméno masivnímu uzávěru flakonu, který zobrazuje čtyřlístek.

Mon Guerlain - to jméno je jako zašeptání a pohlazení po kůži. Je to jméno, které evokuje téměř 200 let historie Maison Guerlain, je plných zážitků živených velkým úspěchem řemeslného umu a velkorysostí, a to vše je prozářeno vášní parfumérů Guerlain. Mon Guerlain je oslavou moderní, autentické ženskosti, plné emocí a síly, objímá život se vším, co přináší.

„Moje nová vůně Mon Guerlain je jako moje neviditelné tetování“ Angelina Jolie

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama