Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Milujte svůj věk: Otestujte novinku Advanced Génifique Sensitive od Lancôme

22.6.2017
Změny počasí, stres nebo nevyvážená strava jsou známé faktory, které výrazně ovlivňují naši pleť a způsobují zvýšenou přecitlivělost a předčasné stárnutí. Vyhněte se jim s novým revolučním produktem, který si díky nám můžete vyzkoušet.

Naše pleť je dennodenně vystavena škodlivým vlivům jako je nepříznivé počasí, cestování, změna sezóny, UV záření, stres nebo znečištěné životní prostředí. Při případném poškození funkce kožní bariéry je pokožka propustnější a zranitelnější, vnější agresivní částice do ní pronikají snadněji a postupně mohou zanechat přetrvávající stopy ve formě vrásekV laboratořích Lancôme vytvořili Advanced Génifique Sensitive – produkt, který spojuje sílu legendárního séra Advanced Génifique s probiotickou složkou lactobacillus obsahující vitamín E a kyselinu ferulovou. 

Jaké jsou účinky Lancôme Advanced Génifique Sensitive?

  • Zklidňuje a chrání přecitlivělou pleť
  • Bojuje se záněty
  • Posiluje funkci kožní bariéry
  • Redukuje známky stárnutí
  • Navrací elastičnost a pevnost

Pro jaký typ pleti je vhodný?

Koncentrované sérum je vhodné pro všechny typy pleti.

Jak ho aplikovat?

Aplikujte Advanced Génifique Sensitive každý večer po dobu jednoho měsíce. Tuto kúru lze opakovat během období přecitlivělosti pleti, zkrátka kdykoliv to vaše pokožka bude potřebovat.

G_NIFIQUE_SENSITIVE_NM_6_HD030517

Chcete být součástí testovacího týmu?

I vy si můžete produkt vyzkoušet! Registrujte se zdarma od 31.7. do 13.8. a my vybereme 50 žen, které si Génifique Sensitive vyzkouší na čtyři týdny (od 21.8. do 18.9.2017). Po vyzkoušení stačí pouze doplnit dotazník ohledně toho, jak jste byli s produktem spokojeni.

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole