Přejít k hlavnímu obsahu

Make-up trendy z MBPFW 2017

Text: Nga Luongová, foto: Pavel Hejný pro MAC Cosmetics/24.3.2017
Někteří návrháři vsadili na krásu jednoduchosti a zvolili velmi lehké líčení, ostatní se nebáli jít proti proudu a rozhodně nešetřili produkty. Jaké jsou podle nás 4 TOP trendy (nejenom) pro podzim/zimu 2017?

Mezinárodní tým MAC Cosmetics udává trendy z přímo z pražského týdne módy. Podívejte se na to, jak si profesionální vedoucí týmu, Netta Szekely (@nettart) a Angelo Rauseo (@angelo.rauseo), poradili se spoluprácí s česko-slovenskými návrháři. Další sezóna bude podle make-up artistů o vyjádření a vnímání intenzivních emocí a pocitů.

1. RAW. Buďte jednoduše sama sebou a nestyďte se podtrhnout vaše přirozené rysy. Máte na obličeji zelené žilky? Zvýrazněte je! Oslavuje dokonalé nedokonalosti stejně jako návrhářka Petra Ptáčková.

Image and video hosting by TinyPic

Petra Ptáčková

2. Metallica. Rok 2017 je ve znamení oslnivého třpytu. Highlightery či strobe krémy v barvách duhy nebo syté rtěnky se třpytkami jsou must-have! Italský host pražského týdne módy, Francesco Scognamiglio, nalíčil své modelky velmi lehce (pouze s lehkým dotekem stříbrné), díky čemuž vynikly jeho haute couture oděvy. My jsme se zamilovali do světloučce fialového strobingu, který jsme postřehli během přehlídky Van Graaf Junior Talent.

Chatty a Van Graaf Junior Talent 2017

Chatty a Van Graaf Junior Talent 2017

3. Zen. Meditace, jóga a duševní klid perfektně definují make-up z přehlídek Daniely Peškové nebo gruzínského návrháře značky Situationist. Něžný broskvový odstín v nás evokuje příjemný hřejivý pocit.

Image and video hosting by TinyPic

Situationist

4. Be BOLD, not regular. Vysoké sebevědomí a výrazné líčení jdou prostě k sobě. Modely od Kubíčkové ladily s dekadentním burleskními kostýmy, Alter Era se inspirovala vojenským prostředím a modelky v oděvech od Imreczeové měly ultra lesklé ombré rty. Michael Kováčik a Petra Balvínová ozdobili oči odvážnými stíny a linkami.

Image and video hosting by TinyPic

Imreczeová

Image and video hosting by TinyPic

Michael Kováčik

Image and video hosting by TinyPic

TIQE by Petra Balvínová

FOTOGALERIE: Backstage MAC Cosmetics během MBPFW

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama