Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Léto ve vlasech: Účesy ve stylu hippies

7.8.2017
Kolekce Hippies vznikla na základě konceptu kadeřníka Charley Zikmunda z pražského salónu DéOR Hair Design. Cílem bylo představit inspiraci v podobě lehkých a vzdušných účesů z vln za pomoci nových letních produktů od Alterna Beach.

Všechny 4 produkty, které byly použity na vytvoření účesů pro focení mají nové složení, které je ideální na ochranu vlasového vlákna v letních měsících. A i když se nechystáte k moři, je potřeba vlasy před sluncem a chlórem chránit i v České republice.

Celá řada obsahuje výživové mléko z tahitských kokosů, které naprosto božsky voní. Společnost mu totiž dělá brazilské mango. Všechny 4 produkty jsou navíc bez parabenů, sulfátů a ftalátů.

1. Tvarující uhlazující sprej

Vlasový stylista ze salónu DéOR Hair Design radí, abyste sprej použili hned po žehlení. Nastříkejte jej na vlasy, které se díky spreji okamžitě uhladí a dodají jim krásný lesk. Konzistence je vizuálně "suchá", vlasy tak nezůstanou vlhké a neslepí se (jako u laku na vlasy). Tento sprej je speciálně vytvořen s UVA/UVB filtry pro pomoc při boji s ničivými efekty slunce, bazénu a slané mořské vody. A zase ta vůně... brazilské mango a kokosové mléko. Dokonalost, která Vás uchvátí!

2. Tvarující sprej pro efekt plážových vln

Limitovaná edice tvarujícího a uhlazujícího spreje vytváří vzhled „právě-jsem-se-vrátila-z-pláže". Sprej nezatěžuje Vaše vlasy a krásně voní. Můžete ho používat na suché i vlhké vlasy. Sprej stačí jen nastříkat a poté vytvarovat prsty. Lákavá varianta je vlasy zaplést a až poté vyfénovat. Tato varianta Vám vytvoří hezké "volné" vlny.

3. Balzám pro vytvoření textury

Balzám v tubě, který podporuje přirozenou texturu vlasů, pomáhá vytvářet a fixovat vlny. Zároveň pomáhá zachovávat barvu vlasů a pomáhá taky proti krepatění. Jednoduše jej nanesete do ručníkem vysušených vlasů a dokončete účes pomocí namotáváním vlasů na prsty nebo je prostě jen promačkejte a nechte uschnout jen tak, na volno.

4. 1-Minutová vlasová maska

Na této masce je úžasná vůně a rychlost použití na jednu minutu. Maska je tak výborná a vhodná pro cestování! Kdo by chtěl na dovolené trávit dlouhý čas s maskou na hlavě. Je to vlastně taková skvělá voňavá rychlovka. Maska je výborná na vysušené a nepoddajné vlasy. UVA/UVB ochrana s obsahem bez silikonů, ftalátů a parabenů je u masky samozřejmostí.

FOTO: Kolekce Hippies - DéOR Hair Design

KREDITY

Fotograf: Tomáš Černý

Vizážista: Lukáš Beran

Hair Styling: Karel Charley Zikmund – salón DéOR Hair Design

Styling: Linda Radostová (oblečení F&F Clothing, Marks & Spencer)

Modelky: Jana Svobodová a Lucie Medová (ELY Management)

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole