Přejít k hlavnímu obsahu

Kadeřnické salony KLIER udávají směr nové generaci

Text: PR, foto: František Svatoš/31.10.2017
Inspirujte se beauty a fashion editorialem GO KLIER. Jaké trendy v odívání a účesech přináší nová generace?

Myšlenka celkové kampaně je velmi současná a reaguje na celosvětové trendy jako slow food a slow fashion. Tedy zpomalení rychlého a spotřebního průmyslu. Ne náhodou mladí tvůrci pracují s další podstatnou stránkou Kadeřnictví KLIER a to s tím, že se jejich pobočky nacházejí prakticky v každém městě a navíc v nákupních centrech.

Na základě spolupráce mladých umělců a mladé kadeřnice ze salonu KLIER vznikl editorial, který je manifestací jednoduchosti a kvality. Editorial je inspirovaný světovými trendy, které zní: „SLOW FASHION GO KLIER!“, „SLOW SHOPPING GO KLIER!“, „MAKE YOUR STYLE KLIER!“.

“Vlasy máme na sobě pořád, nejde je převléknout ani tak snadno změnit. A právě v Čechách nejsme zvyklí o vlasy adekvátně pečovat. K čemu vám bude nový svetřík, když při prvním pohledu každý uvidí zplihlé vlasy bez střihu, barvy a života. Vlasy jsou korunou krásy a vypovídají o nás mnohem více, než uniformní tričko nadnárodní značky, které stejně za měsíc vyhodíte, protože v něm budou díry nebo vám třeba ani nesedne. Kvalita a krása vlasů spočívá i ve zdravém životním stylu, čistotě a pravidelné péči.” říká Marie Jarschelová.

KLIER HAIR

Účesy jsou vytvořeny na přirozených vlasech, o které je dlouhodobě pečováno. Kvalita vlasů se tak zdá až neskutečná. Pro zvýraznění přirozených odstínů, jsou jen prameny dotónovány v koncích. Pro focení Marie zvolila styling do velkých vln, který účesům dodal na objemu a výrazu. Jednoduchost a krása účesů se tak stala nepřehlédnutelnou.

Tip: Z klasických účesů vytvoříte objem pomocí velkých natáček, které profoukáte fénem a ke konečkům nanesete vlasový pudr pro objem, vlasy pak zafixujete sprejem.

KLIER FASHION

Modely jsou oblečeni do čistě bílých oděvů, které zrecyklovala a upravila Lenka Vacková. V kolekci GO KLIER využila oblečení ze secondhandů, to je doplněno o potisk GO KLIER, který společně s vrstvením různorodých materiálů působí velmi současně a editorial tak sceluje.

Tip: Pokud chcete zajímavě přetvořit oblečení ze secondhandu, může použít zažehlovací papíry, na které se dá vytisknout motiv i z osobní tiskárny.

Vlasy: Marie Jarschelová

Foto: František Svatoš

Styling: Lenka Vacková

Make-up: Lucie Muchovičová

Modelové: Pure Model Management

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama