Přejít k hlavnímu obsahu

Ještě nemáte svůj Beauty Box? Neváhejte!

17.3.2017
Že ještě nemáte svůj Beauty Box? Pak rozhodně na nic nečekejte! Letošní jarní edice obsahuje 10 úžasných kosmetických vychytávek, které jsme pro vás v redakci pečlivě vybírali a které si zaručeně zamilujete.

Pokud jste si ještě nestihli koupit letošní jarní Beauty Box, tak si raději pospěšte. Zakoupit ho můžete rovnou ZDE. Ke koupi navíc dostanete sedmiměsíční předplatné časopisu Marie Claire. A takovou nabídku si opravdu nemůžete nechat ujít, co říkáte?

Co vás v Beauty Boxu čeká?

Pečlivě jsme pro vás vybírali výrobky jak z pečující, tak dekorativní kosmetiky. Vyzkoušíte šampón a kondicionér značky Natura Siberica, které se postarají o poškozené vlasy bez lesku. Svou pleť  budete hýčkat denní péči Vichy proti projevům stárnutí nebo japonskou pleť ovou maskou z přírodní bavlny Mitomo. Z dekorativní kosmetiky jsme si zamilovali průhlednou rtěnku s pravou květinou od Kailijumei a řasenku, která dodá vašim řasám neskutečný objem od Estée Lauder. To všechno a ještě mnoho dalšího si užijete v letošním jarním Beauty Boxu. Tak na nic nečekejte a směle do toho!

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama