Přejít k hlavnímu obsahu

Horké letní tipy s vůní mandle

25.7.2017
Uvnitř její skořápky buduje mandle mocnou vnitřní životní sílu. Avšak pro nás je známá v podobě oříšků. Několik tisíciletí jsou plody mandloně lékem a zdrojem přírodních látek, které jsou důležité jak pro krásu, tak pro zdraví.

Spálili jste si pokožku na slunci?
Mandle jsou bohaté na olej, který nejen skvěle funguje na potíže se zažíváním, ale je ideální pro výživu a regeneraci spálené kůže. Obsahuje vitamin A, E, F a mnoho minerálů (např. draslík, vápník, hořčík, fosfor, síru, kyselinu olejovou, linolovou a palmitovou a samozřejmě glycerin).
Pokožku na těle Vám příjemně zklidní Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku - Weleda, koupíte na www.weleda.cz za 399,-.

Máte suché vlasy bez lesku a polámané nehty?
Slunce, moře nebo zahradnické práce? Ne, možná Vám chybí hořčík! A které plody ho mají nejvíce? Mandle! Neztrácejte čas užíváním syntetických preparátů a dejte si každý den hrst mandlí. Výsledky uvidíte již po 1 -2 měsících. Navíc jejich chroupáním předejdete případnému stresu před nebo po dovolené. Odstraněním stresu si zlepšíte náladu a zredukujete překyselení organismu. A od teď už vás nic nerozhodí.

Trpíte zvýšenou citlivostí pokožky?
Ať už je přetížená vlivy prostředí, genetickými faktory, emocemi či máte poškozenou ochrannou funkci pokožky, je pro Vás mandlový olej tím nejlepším řešením. Mandlové jádro obsahuje 40-60% mastných olejů, má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, snadno a lehce se roztírá a Vaše pokožka bude dokonale chráněna.
Ideálním pomocníkem pro Vás bude Mandlový pleťový olej, k dostaní na www.weleda.cz za 399,-. Mandlový pleťový olej můžete použít buď jako sérum, pleťový olej nebo jako účinný odličovač celého obličeje a obzvlášť citlivých partií kolem očí.

Krásné mandlemi provoněné léto.

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama