Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Elixír mládí: Blahodárné zpomalení

Komerční sdělení/25.5.2017
Víte, že až 80 % stárnutí pleti je zapříčiněno okolním prostředím a životním stylem? I vy můžete svojí pleť chránit před negativními vlivy a zpomalit tak její stárnutí. 

Laboratoře Vichy zkoumaly důvody stárnutí pleti a přišly na to, že UV záření, znečištění, stres nebo únava viditelně mění naši pleť. Díky denní péči Slow Âge od Vichy můžete zredukovat jemné vrásky, tmavé skvrny a zlepšit pevnost pleti. 

Nový přístup ke stárnutí pleti je o našem postoji ke zdraví, který je proaktivnější a dlouhodobě udržitelný.

Na podzim roku 2016 laboratoře Vichy uvedly jedinečný přípravek Slow Âge fluid, za jehož vznikem stojí zásadní myšlenka zpomalení životního stylu a zároveň s tím i stárnutí. Šlo o první denní péči s prokázanou účinností proti agresivním enviromentálním vlivům.

Image and video hosting by TinyPic

Na jaře roku 2017 se řada Slow Âge rozrostla o další dva pomocníky v boji s exposomem (kombinací vnitřních i vnějších negativních vlivů působících na pleť) – Slow Âge denní krém a Slow Âge oční krém. A v čem jsou tyto přípravky unikátní?

Laboratoře Vichy poprvé spojily antioxidační účinky Baicalinu, jež jsou v Číně využívány již 2 000 let, Bifidus a Mineralizující termální vodu Vichy. Denní fluidní péče navíc obsahuje ochranný faktor SPF 25 a novinkou je denní krémová péče s SPF 30. Jsou hypoalergenní, bez parabenů a vhodné pro citlivé typy pleti. Den po dni urychlují obnovu buněk na povrchu pleti a napomáhají pleti se regenerovat. Výsledkem je mladistvý, rozjasněný a zdravý vzhled pleti. 

Image and video hosting by TinyPic

Chcete si tyto produkty vyzkoušet? Vyplňte do 11.6. formulář a my vybereme 15 čtenářek, kterým pošleme testovací balíček, který obsahuje denní a oční péči Slow Âge. Poté obdržíte e-mailem pár otázek o spokojenosti a různých postřezích o účincích. Jak jednoduché!

Výherkyně, které od nás v nejbližších dnech získají testovací balíček:
Hana Smetanová
Petra Vitásková
Petra Holečková
Anna Škultétyová
Daniela Lesáková
Petra Kubáčková
Táňa Kovaříková
Teodora Domanizsova
Jana Mikova
Markéta Němcová
Vendula Marešová
Silvie Fojtíková
Kristýna Tůmová
Pavla Nováková
Tereza Muladi

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama