Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Čistá jako arktická příroda

Komerční sdělení/15.5.2017
Bylo by krásné mít zdravou a svěží pokožku, hebké vlasy a dokonalou pleť. Jenže hektický životní styl, chemie v kosmetice a výdobytky moderní doby nám to nedovolí. 

Je na čase vrátit se k přírodě, načerpat novou energii, dopřát pokožce a vlasům čistotu a hydrataci. Vítejte ve světě FLOW. 

Tajemství krásné a zdravé pleti je v přírodě. Čisté organické produkty dokážou navrátit pokožce její přirozenou krásu. Bohužel se dnes všichni snaží vyrábět kosmetiku co nejlevněji, nejrychleji a s co nejdelší dobou trvanlivosti. Nastupují tak chemické náhražky a konzervanty, které naši pleť dále zatěžují namísto toho, aby pomáhaly obnovovat její přirozenou krásu.

Návrat k přírodě 
Ve Finsku se rozhodli vydat jinou cestou. Vše začalo v roce 2000, kdy se čerstvá absolventka aromaterapie Riitta Jänkäläsová seznámila s kompletním složením vonných olejů. Velmi ji překvapilo množství pesticidů a chemických látek, které obsahovaly tyto údajně 100 % přírodní produkty. Rozhodla se konat. Vytvořila vlastní řadu skutečně přírodních olejů a dalších kosmetických produktů. Nadšená reakce zákaznic jí ukázala, že se vydala správným směrem. V roce 2004 tak vznikla společnost Sitrionella, dnes známá pod jménem FLOW.

FLOW kosmetika i dnes vzniká téměř výlučně z organických zdrojů, ručně, plně v souladu s přírodou. Svým uživatelkám zajišťuje sametově jemnou, krásnou pokožku, hebké a zdravé vlasy. Výroba, díky šetrným metodám, nezatěžuje životní prostředí. Všechny produkty jsou vysoce koncentrované a neobsahují vodu, pokud to není nezbytné.

FLOW kosmetika byla dlouhou dobu v severských zemích natolik žádaná, že se u nás prakticky neobjevila. Až nyní, po dlouhém čekání, je k dostání i v České republice na stránkách www.flowkosmetika.cz. I vy tak můžete pocítit rozdíl mezi klasickou průmyslově zpracovávanou kosmetikou a čistými koncentrovanými přípravky FLOW.

Organická kosmetika zajistí mladistvou a krásnou pleť
Kompletní řada produktů obsahuje přípravky na tvář, tělo i vlasy, vše připraveno podle nejvyšších standardů. Vaši pleť dokonale vyčistí přírodní balzámy a pleťové oleje z borůvek či brusinek. Pokožku rozjasní a hydratují, zbaví všech nečistot a make-upu. Pro revitalizaci pokožky poslouží pleťové masky s jahodami, brusinkami či mátou. Speciální tonika jsou ideální pro všechny ženy, které trápí suchá, unavená či naopak mastící se pokožka.

Každý z přípravků je vyvinut speciálně pro daný typ pleti. Díky svému přírodnímu původu jej mohou používat i ženy, které mají s běžnou průmyslově vyráběnou kosmetikou problém, včetně atopiků.

Tělová kosmetika i tuhé šampony 
Značka FLOW se rovněž specializuje na tělová másla, mýdla, peelingy a balzámy. Ulevuje namáhané, vysušené či poškozené pokožce, pomáhá odstraňovat celulitidu. Speciální řada tuhých šamponů pro různé typy vlasů představuje přírodní šetrnou alternativu ke klasickým produktům.

Kosmetika FLOW je ideální pro všechny ženy, které chtějí pro své tělo to nejlepší, myslí na životní prostředí, jsou veganky, nebo se potýkají s problémovou pokožkou. 

SOUTĚŽTE o dárkový balíček obsahující borůvkový čistící pleťový olej pro všechny typy pleti, solné mýdlo s rakytníkem a citronem a přírodní tuhý šampon s měsíčkem.

 

Odpověď  na soutěžní otázku naleznete na http://flowkosmetika.cz/123-prirodni-tuhe-sampony

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama