Přejít k hlavnímu obsahu

Biofficina Toscana přichází s přírodní vlasovou kosmetikou, která vás nadchne!

Komerční sdělení/2.1.2017
Chcete znát složení svého šampónu a vědět, co si na své vlasy opravdu nanášíte? Zároveň nesnášíte produkty, které obsahují parabeny a silikóny? Potom zkuste vlasovou kosmetiku Biofficina Toscana!

Čím víc kosmetikých produktů jsme měli možnost vyzkoušet, tím víc inklinujeme k přírodní kosmetice. Všimli jsme si, že po dvou týdnech používání se naše vlasy podstatně méně mastily, nebyly zplihlé jako po používání jiných silikónových výrobků a my jsme měli dobrý pocit, že své tělo nenapouštíme různými chemikáliemi. Věděli jste, že až 60 % kosmetických produktů se skrz kůži vstřebá do krevního oběhu?

Proč Biofficina Toscana?

Když jsme slyšeli o přírodní vlasové kosmetice, která umožňuje namíchat si svůj vlastní šampón, museli jsme to hned vyzkoušet. Toskánská kosmetická značka Biofficina Toscana (všechny ingredience pochází z Toskánska) nabízí celou vlasovou řadu, která se skládá ze šampónových koncentratů – jemný, posilující, pro objem vlasů a čisticí. Na ty pak navazují 4 druhy hydrolátů, kterými se šampóny ředí a vy si samozřejmě můžete vybrat přesně takový, který bude vyhovovat vašemu typu vlasů. Aby péče o vaše vlasy byla dokonalá, součástí sady jsou i kondicionéry, vlasové krémy a lotiony, které vašim vlasům dodají hedvábnou jemnost na dotek i na pohled. Nadchla vás tato kosmetika a rádi byste ji vyzkoušeli? Pořídít ji můžete ZDE.

Namíchejte si vlastní šampón ve 3 krocích. Zleva – šampónový koncentrát, cypřišový hydrolát (v nabídce je i rozmarýnový, šalvějový či levandulový hydrolát) a lahvička k vytvoření vlastní směsi. 

Čím vyniká kosmetika Biofficina Toscana?

  • Všechny ingredience pochází z Toskánska
  • Má své unikátní složení. Nejedná se tedy jen o tradiční přírodní kosmetiku, ale o skutečně účinné produkty.
  • Všechny výrobky jsou certifikované od BIO ECO COSMESI
  • Není testovaná na zvířatech
  • Neobsahují GMO
  • Používá výhradně přírodní suroviny, které pocházejí v maximální míře z ekologického zemědělství
  • Jsou testované na obsah Niklu, a proto je vhodná i pro jedince s citlivou pokožkou
  • Rádi byste si také namíchali svůj vlastní šampón? Není nic jednoduššího, než vyplnit formulář viz. níže a zasoutěžit si o jeden z čtyř balíčků! 

Jak na to? 

Na základě vašich odpovědí, dokážeme přesně určit, jaký kosmetický balíček Bioffcina Toscana bude vyhovovat přesně vašemu typu vlasů. Každý z balíčků obsahuje:  jemný koncentrat, hydrolát, lahev "Můj šampón", aktivní kondicionér a olej na lesk a ochranu vlasů. Čtyři z vás, kteří nejkreativněji odpovědí na otázku "Proč byste měla vyhrát zrovna vy?", vyhrají jeden ze čtyř balíčků.  Soutěž trvá potrvá od 5. 12. 2016 do 19. 12. 2016. Výherci budou zveřejněni 20.12. na našem facebooku.

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA.

 

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama