Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Beauty guru, které stojí za to sledovat

Text: Nga Luongová, foto: Instagram/2.10.2017
Jste také zapáleným milovníkem všeho, co se týká beauty světa? Nechcete si nechat ujít žádnou novinku? Připravila jsem si pro vás 10 inspirativních instagramových účtů, které vás budou bavit.

1. Violette. Na Violette jsem úplnou náhodou narazila na Youtube, když jsem prokrastinovala a dívala se na všelijaké tutoriály. Tato šarmantní Pařížanka žije v New Yorku, kde se živí jako makeup artistka. Nedávno ji jmenovali globální ředitelkou značky Estée Lauder. Pokud máte rádi francouzskou estetiku, její Instagram a Youtube kanál stojí rozhodně za zhlédnutí.

2. Hung Vanngo. Světový vizážista vietnamského původu spolupracuje s holywoodskými kráskami a celebritami jako je například Selena Gomez, Emily Ratajowski, Karlie Kloss nebo Bella Hadid. Vážně nechápu, jak dokáže vykouzlit tak nádherné líčení (ty kouřovky jsou bezkonkurenční)! Jeho tvorbu můžete sledovat zde.

3. Lisa Eldridge. O Lise Eldridge jste již určitě museli slyšet. Profesionální makeup artistka, ředitelka makeupu Lancôme a autorka knihy 'Face Paint - The Story Of Makeup' nalíčila snad každou známou tvář. Různé tipy a triky sdílí na své webové stránce.

4. Linda Rodin. Módní ikona a zakladatelka značky RODIN olio lusso je příkladem toho, že je v jednoduchosti krása. Klade důraz na péči o pleť a nikdy nevynechá barevnou rtěnku. Její styl mě ohromně baví. Viděli jste její byt? Úplný #goals! 

5. Peter Philips. Kreativní ředitel makeupu Dior mě moc baví! Od roku 2014 pracuje pro Diora, ale ještě dlouho předtím - od devadesátých let - pracoval pro mnoho módních návrhářů a časopisů. Jeho návody na líčení (na Instagramu) jsou velmi krásně a neobyčejně natočené. 

6. Charlotte Tilbury. Každá 'beauty junkie' ji zná! Je totiž inspirací pro všechny milovníky a milovnice makeupu. Má úspěšnou značku a tři pohádkové butiky v Londýně. Doufám, že Charlotte Tilbury kosmetika k nám někdy dorazí!

7. Lucia Pica. CHANEL si nemohl vybrat lepší kreativní ředitelku makeupu. S rodilou Italkou Lucií Picou jsem před půlrokem dělala rozhovor (do srpnového čísla Marie Claire) a musím říct, že to byl zážitek na celý život. Dlouho jsem nemluvila s člověkem, který by byl tolik zapálený do toho, co dělá.

8. Kat Von D. Tato multitalentovaná žena je nejen uznávanou tatérkou, ale i zakladatelkou značky Kat Von D Beauty, která je nyní i u nás, ve všech pobočkách Sephora. Momentálně se věnuje tvorbě obuvi, jak jinak než z veganských materiálů.

9. Netta Szekely. Makeup artistka pro Mac Cosmetics, která v předchozích letech líčila na pražském fashion weeku má skvělé příspěvky a Instastories - občas tam mívá návody na líčení. S Nettou jsem párkrát mluvila v backstage, kde mi popisovala inspiraci jednotlivých designérů.

10. Alessandra Steinherr. Beauty editorka britského časopisu Glamour často zkouší novinky, ráda poradí svým sledujícím (přes živá vysílání na Instagramu) a má super beauty tipy. Můžete ji sledovat zde

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole