Únorová
Marie Claire
2/2017

Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl.  A tady to je tentokrát: 

Na co se můžete těšit v únorové Marie Claire? V únorovém čísle se můžete těšit na vše o technologiích. Poradíme vám, jak se naučit programovat v několika krocích a zároveň vám přinášíme rozhovor s Programátorkou Petrou Cross o předsudcích, mateřství při práci a kariéře snů. Více na str. 60.

Fenomén singles. Když domácnost počítá jen jednoho člena. Celý článek najdete na str. 42.

Návod na detox. Jarní očista a podrobný návod od tří expertek, nejmodernější přístupy a zkušenosti s životem bez mouky nebo alkoholu. Více na str. 122.

Do lázní! Načerpejte energie a nechte se hýčkat. Ta nejlepší spa, do kterých stojí za to se podívat.

Pracuji jako šamanka. Reportáž o tak trochu jiném povolání. Více na str. 52.

Únorová kultura. Filmy, které musíte vidět, ještě než dostanou Oscara a tipy na valentýnské knihy a muziku. Více na str. 75.

BEAUTY. Naše Beauty editorka Veronika pro vás připravila opět pořádnou nálož kosmetických vychytávek, které stojí za to vyzkoušet. Tentokrát se můžete těšit na ty nejzamilovanější parfémy, které patří neodmyslitelně k sv. Valentýnovi. Více na str. 114.