Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Srpnová Marie Claire

Červencová
Marie Claire
07/2018
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Přivoňte moři, dotkněte se oblohy a nechte svou letní mysl bezmyšlenkovitě brouzdat stránkami nového čísla časopisu Marie Claire. Nechť se vám srpnové řádky stanou slunečnou mantrou.  

Lili James. Půvabná hvězda pokračování úspěšné komedie Mama Mia 2 se dostala do povědomí veřejnosti hlavně díky své roli v Panství Downton. Od té doby však ušla velký kus cesty. Co pro ni znamená sláva? Jaká byla její "divoká léta" a proč se občas cítila jako pokrytec? To vše se dozvíte v srpnovém čísle Marie Claire. 

#mentorher. Rozdělila kampaň #metoo profesní svět na dva tábory? Aneb proč se muži cítí nepříjemně, pokud pracují se ženami?  

Móda. Setkejte se s námi na národní třídě. Ukážeme vám kousky, které světoví návrháři zařadili do svých pre-fall kolekcí.  

Pohled vpřed. Pánský look je kult a nyní i tomboy trend, který je naprostou nutností nadcházející sezony. Naučte se, jak tento styl nosit, a přitom si zachovat ženské půvaby. 

Suvenýry v lahvičce. Vůně je vaší vizitkou a osobním DNA. Objevte tu, která dokonale podtrhne vaše letní já.  

Za patnáct minut krásnější. Masky jsou hitem beauty světa a naprostým must have vaší kosmetické tašky. Přesvědčte se o jejich sofistikovanosti. 

Hygiena krásy. Podívejte se na svět očima fotografky Báry Prášilové a objevte upřímnou stránku reality. 

Chvála samoty. Pochopte s námi, že samota se nerovná osamělost a že chvíle, které netrávíte v přítomnosti nikoho jiného než sebe sama, jsou darem.  

Týden bez plastů. Ekologie je životní směr, přesvědčení i hnutí. Přestaňte se rozmazlovat plasty a zkuste novou "bezobalovou" výzvu. 

Zmrzlá láska. Vanilka, čokoláda, mák, slaný karamel, rakytník či klasická jahoda... Zamilovanost má mnoho příchutí a stejně tak i ta nejlahodnější zmrzlina. Zjistěte, kde dělají v Praze tu nejlepší.  

 

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole