Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

#ShoppingFever2017: Víkend plný nákupů se blíží!

29.3.2017
Zapište si do diáře, že od pátku 7.4. až do neděle 9.4. vás čekají tři nezapomenutelné dny výhodných nákupů. Obvolejte své milované, vezměte si s sebou slevové kupóny a užijte si společný čas.

Tři dny výhodných nákupů jsou za dveřmi!

S novou mobilní aplikací si užijete Shopping Fever ještě víc. Najdete tam výpis všech nabídek, kompletní adresář včetně otevírací doby, navigaci do obchodů a spoustu dalšího! Vyfiltrujte si své oblíbené nabídky a aplikace vás povede tak, abyste ušetřili čas. Slevové kupony si také můžete v aplikaci rovnou zakoupit. Stahujte ZDE.

Co vás bude čekat? Více než 230 exkluzivních nabídek ve více než 2400 obchodech po celém Česku a Slovensku - seznam obchodů naleznete na oficiálních stránkách.

JAK ZÍSKAT MAXIMUM Z NÁKUPŮ?

Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným... Proto byste měli udělat následující kroky:
1. Vystřihněte si kupony z kuponové knihy (součást aktuálního dubnového čísla Marie Claire), v obchodě označeném logem Shopping Fever vyberte to, po čem toužíte a u pokladny předložte příslušnou slevu.

2. Nebo ještě lépe – stáhněte si novou mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a naplánujte si svůj víkend. Zakupte si elektronické slevové kupony a mějte je ve svém telefonu. Svět výhodných nákupů máte doslova na dosah ruky. A nezapomeňte navštívit Meeting point v OC Arkády Pankrác a sdílet své zážitky z nakupování na sociálních sítích.

3. Zavolejte maminkám, kamarádkám, tetám... a dejte jim vědět o této akci, určitě to ocení!

#shoppingfever2017

Více informací a adresy obchodů najdete na www.myshoppingfever.cz a v aplikaci SHOPPING FEVER pro iOS a Android.

Image and video hosting by TinyPic

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama