Dubnová
Marie Claire
4/2017

Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl.  A tady to je tentokrát: 

Na co se můžete těšit v dubnové Marie Claire? S pokorou musíme přiznat, že toto dubnové číslo je možná o trochu víc nadupané než obvykle. Těšit se můžete nejen na rozhovor s uznávanou ekonomkou Markétou Šichtařovou o daních a o tom, kdo je dnes vlastně bohatý, ale i na módní a beauty novinky a v neposlední řadě i na zajímavé tipy od úspěšných žen, které vám pomohou rozjet kariéru snů. Kromě toho v příbalu tohoto čísla naleznete i kupóny na Shopping Fever, které se bude konat 7.-9.4. 2017!

Kancelář kdekoli. Je jich čím dál tím víc a začínají si na ně zvykat už i zaměstnavatelé. Cestují po světě a na život si vydělávají prací online. K životu potřebují jen počítač a dobré připojení k internetu. A je jedno, jestli už mají děti nebo jsou single. Chcete taky tak žít? Na str. 78 najdete návod!

Jarní móda. Odhoďte kabáty, jaro je tu! Inspirujte se módními trendy, které pro vás pravidelně připravuje módní ředitel Jano Kimák. Letošní jaro vsaďte na military styl a nebojte se ho kombinovat s dalšími na první pohled odlišnými styly.

Rozhovor s Martinem Krausem a o tom, jaké to je, když dospívá chlap. Více na str. 70.

Korejská revoluce krásy. Šnečí sliz, extrakty z perel, vaječná pěna, a pečující rituály o třiceti krocích – vítejte ve světe korejské kosmetiky, která je na beauty scéně stále populárnější. Beauty redaktorka Veronika štefanová pro vás připravila výběr těch top produktů, které stojí za to vyzkoušet. Více na str. 158.

BEAUTY. Naše Beauty editorka Veronika pro vás připravila opět pořádnou nálož kosmetických vychytávek, které stojí za to vyzkoušet. Tentokrát se můžete těšit na ty nejzajímavější beauty trendy!

Kam vyrazit po práci na skleničku? Na str. 172 jsme pro vás připravili výběr zajímavých podniků, kam stojí zato zajít na skleničku či dvě!

Reklama