Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Listopadová Marie Claire

Listopadová
Marie Claire
11/2018
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Ženu vystihují mnohá podstatná jména. Je podmanivá, odhodlaná, nezkrotná, pečující, milovaná a především obdivuhodná! Pokud si věří, dokáže vše, na co pomyslí a skloní hlavu jen proto, aby si prohlédla své nové boty. Pojďte s námi obdivovat silné feministky i konejšit éteričtější zástupkyně něžného pohlaví. V listopadovém čísle Marie Claire se podíváte na poslední ostrov, kde vládne matriarchát, navštívíte vězení, kde jsou v pasti vdovy ISIS a spolu s Jennifer Lawrence proberete feministické otázky dnešního světa.  

Ženy, které se nevzdávají. Není nebezpečnějšího tvora na planetě, než je mlčící a usmívající se žena. Obdivujte hrdinky, které bojují za to, čemu věří a dokáží spustit i revoluci.  

Jennifer Lawrence. Hollywood jí leží u nohou. Ona ale mluví o tom, proč svět potřebuje rovné příležitosti pro muže a ženy. 

Vězněné vdovy ISIS. Islámský stát prohrál, ale ony se nesmějí vrátit domů. Proč musí platit za rozhodnutí svých manželů?  

Poslední matriarchát v Evropě. Estonský ostrov Kihnu je místem, kde ženy skutečně vládnou. Jak to berou muži?  

Vypůjčená děloha. Co když toužíte po dítěti, ale nemůžete ho donosit? Náhradní mateřství je cestou... 

David Kraus. Jak se vyrovnat s rozchodem doslova v přímém přenosu a co ho stále fascinuje na ženách? 

Nezkrotný život dominy. Sex na rozkaz, moc a naprostá oddanost. Je osvobozující, když někomu nahému nasadíte pouta?  

Zima kabátová. Kreativní styling kousků, do kterých se s potěšením zachumláte i uprostřed mrazivé vichřice. 

Boj za krásné vlasy. Neděláte ohledně péče o vaše kadeře stále ty stejné chyby?  

Polibek, prosím. Po smyslných rtech touží všechny ženy. Ukážeme vám, jak jich dosáhnout.  

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole