Přejít k hlavnímu obsahu

Červnová Marie Claire

Červnová
Marie Claire
06/2018
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Na co se můžete těšit v červnové Marie Claire? Redakce Marie Claire si pro vás tento měsíc připravila čtení, které vás bude opět inspirovat, rozvíjet a bavit. Navíc vás díky módním a beauty tipům perfektně připraví na začátek léta.

Skutečná Reese Witherspoon. Proč jako producentka dává prostor ženám a bourá stereotypy? Reese Witherspoon jsme si oblíbili v roce 2001, když kráčela po chodbách Právnické fakulty Harvardovy univerzity ve filmu Pravá blondýnka jako Elle Woods a působivě dokazovala, že i žena, která miluje kosmetiku a módu, může být geniální.

Humor je čisté štěstí. Vydejte se s námi do tak trochu snového světa režisérky, hudebnice a herečky Johany Švarcové. Klára Vukmanov Šimonkov je její lektorkou jógy. I proto jejich rozhovor má v sobě lehkost a zavede vás do tak trochu snového světa, kde nechybí noblesní komika. Spolu si povídaly o tom, jak se humor žije.

Cestujte sólo. Nikdy nejste sama, pokud vyloženě nechcete. Tak zapomeňte na předsudky a vyrazte na cestu, která možná změní váš život.

Hřejivé sluneční paprsky. Naučte se, jak je využít pro svou krásu i zdraví.

Mezinárodní cena za parfémy. Výběr, se kterým přichází Marie Claire v osmadvaceti zemích už poosmé, nepřináší pouze dámské či pánské vůně. Svým jedinečným složením a krásnými flakony zdobí tyto parfémy životy těch, kteří se nebojí změn.

Pružincovej humor. Je nemožné, abyste se s její reklamou nikdy v životě nesetkali. A velmi nepravděpodobné, že byste se díky ní nikdy nezasmáli. Od chvíle, kdy vstoupila do své branže, sbírá za svou práci prestižní ocenění. „Oskarů“ za reklamu má Dora Pružincová doma už několik. Velké štěstí s ohledem na to, že všechno, co v životě dělá, je prý jedna velká náhoda.

Vincent Cassel. V mládí chtěl dělat filmovou revoluci. Neuspěl, ale přesto dělá, co ho baví. Herec s ostře řezanou tváří proslul rolemi vznětlivých drsňáků ve francouzských i amerických filmech jako Černá labuť, Východní přísliby anebo Veřejný nepřítel. Teď se do kin dostává coby malíř Gauguin, který se na Tahiti žení s malým děvčátkem.

8 bodů, které mohou zachránit váš vztah. Zatahují se nad vaší láskou až za hrob hrozivá mračna? Ještě než začnete shánět reference na rozvodové právníky, tak se pořádně nadechněte. A pak zapněte veškerý svůj cit, empatii a víru na plné obrátky.

Monsieur Polge: Jak voní Paříž? Přece jako Chanel No.5, tvrdí slavný parfémář. „Jak voní paříž? Přece jako chanel no.5,“ říká parfémář značky Chanel Olivier Polge. Právě tato metropole se stala inspirací pro tři nové lehké vůně: Eau Cologne Paris–Deauville, Paris–Biarritz a Paris–Venice.

 

Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama