Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Červencová Marie Claire

Červencová
Marie Claire
07/2018
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Na co se můžete těšit v červencovém čísle Marie Claire? Nové číslo Marie Claire se stane vašim věrným společníkem (nejen) během letní dovolené. Čerpejte inspiraci při listování stránek a buďte v obraze.

Meghan Markle. Královská svatba přitáhla pozornost celého světa. Princ Harry a jeho manželka se stali tváří nastupující moderní éry britské monarchie. Životní příběh Meghan Markle, odhaluje Andrew Morton, slavný autor životopisu princezny Diany. Jaký byla její cesta z Hollywoodu až k Její královské Výsosti?

Intimita, erotika, tetování. Ona je designérka a zakladatelka značky Whoop. de.doo. Anna Marešová navrhuje erotické pomůcky, ale třeba i tramvaj, která bude brzy jezdit po Praze. On je Lukáš Musil, umělec, tatér a malíř, kterého nejspíš znáte pod přezdívkou Musa. Společně vytvořili limitovanou edici vibrátorů.

Malovaná kůže. Když se v létě víc odhalíme, mnohým z nás vykoukne tetování. I díky němu jsou české ulice stále barevnější. Nahlédněte spolu s námi pod ruce českých tatérek.

Zaostřeno na tělo. Celý rok se těšíte na léto, a teď, když je konečně tady, se zdráháte převléct do plavek? Dozvíte se pár tipů a triků, které vám návrat plavkové sezony trochu ulehčí.

Móda. Jedeme na Safari – khaki, zelená a béžová jsou ideální pro džungli velkoměsta. Obléknete je také?

Moje koupelna. Markétu Dlouhou Márovou, šperkařku, která stojí za originální značkou Antipearle, obdivujeme a sledujeme už dlouho. Protože vlastní koupelnu momentálně rekonstruuje, posloužila nám na focení koupelna hotelu Emblem v samotném srdci Prahy.

Barevné léto. Tři kadeřníci, tři letní vlasové trendy a několik rad, jak o barvené vlasy správně pečovat.

Festivalová sezona. Nejen Colours of Ostrava byste měli mít ve svém diáři. Vybíráme skvělé hudební festivaly v Česku i zahraničí.

Lahodné koktejly. Ochutnáte-li naše drinky, budete mít letošní léto už navždy spojené s koňakem a šampaňským. Tyto letní koktejly jsou lahodné a osvěžující. A hlavně připravit každý z nich je tak snadné.

Frida Kahlo. Nikdy nechtěla být součástí davu. Frida Kahlo vždy zůstávala svá. Styl legendární umělkyně představuje unikátní výstava v londýnském Victoria and Albert Museum. Tak trochu nezvykle nechává promlouvat portrétní fotografie nezapomenutelné ženy i její šatník.

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole