Přejít k hlavnímu obsahu

Březnová Marie Claire

Březnová
Marie Claire
03/2018
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Na co se můžete těšit v březnovém vydání Marie Claire? Březnová Marie Claire oslavuje ženskou krásu, sebepoznání a nacházení vnitřní síly!

Vnitřní kompas. Je čas naučit se používat svou intuici. Intuice je lidská schopnost, ke které má někdo talent více a jiný zase méně. Záleží především na osobnostním nastavením, na jejím rozvíjením a zkušenostech. Důležité je napojení na to, co nás přesahuje a důvěra ve vlastní cítění. Tento nástroj máme všichni. Je spolehlivý při činění správných rozhodnutí v životě, práci, ve vztazích? Možná jej jen neumíme správně vnímat.

Volání ženských kruhů. Jak harmonicky propojit mužskou a ženskou část? Milujeme mužský svobodný svět. Chceme si udržet tu chlapskou část, která je akční, kontroluje, ochraňuje a vrací údery. Ale současně vnímáme příjemný pocit v ryze ženské společnosti. Dovolíme si být něžné a citlivé, nasloucháme a inspirujeme se příběhy žen všech generací. Jaký vliv na nás mají rezonující emoce v těchto kruzích? Můžeme někdy najít soulad mezi mužskou a ženskou částí?

Odhalte jen to, co chcete. Ukazovat spodní prádlo není povinnost, dokonce ani v reklamních kampaních. Žena už není sexuálním symbolem a může rozhodovat o svém intimním životě sama! Nahlédněte, jaké dvě úspěšné značky propagující spodní prádlo bourají zažité stereotypy. Teď najdeme v kampaních oblečené ženy!

MÓDA: Tajemná zahrada. Něžné květy, ale i pohodlné tenisky, to velí trendy. Časy, kdy jsme koukali na spojení rozevlátých dívčích šatů a sportovního prvku s pozvednutým obočím jsou již dávno pryč. Nebojte se se začít jaro jako víla v teniskách!

KRÁSA: Kosmetické ceny Marie Claire 2018. Přísná mezinárodní porota vybrala jen ty „nej“ kosmetické výrobky. Dvaadvacet kosmetických redaktorů se i letos soustředilo na ty nejúčinnější a nejinovativnější produkty z dekorativní i pečující kosmetiky. Nadchnete se pro rtěnku, která splyne se rty jako tetování a vydrží až deset hodin či hydratační péči s minimálním množstvím použitých ingrediencí, zároveň s šetrností k přírodě?  U těchto výherců nečekejte snadné rozhodování a dlouhé přemlouvání ke vzdoru.

KRÁSA: Fenomenální rtěnka. Dokážete si bez ní představit život? Zapátrejte v její fascinující historii. Její první příběh se začal psát již před 4000 lety ve starověkém Egyptě. Poté však nadcházely fáze, kdy líčení bylo spojováno s hříchem a chtíčem. Obliba rtěnky opět vzrůstá po průmyslové revoluci, nosí ji filmové hvězdy a stává se ženským symbolem po celém světě.

Lela Geislerová. Žije po svém bez ohledu na názory ostatních. Vtáhne vás do svého uměleckého světa. Proč je tématem komiksu jedné z nejvýraznějších žen výtvarné scény právě všední život ženy? Možná, že ten její má do všedního příliš daleko. Rozhovor se sestrou hereček Ester a Anny, mezi jejíž tvorbu patří komiks Zen Žen k časopisu Respekt i plakát k filmu Nevinnost.

Duchovních mistrů jsem měl víc než ženskejch. Matyáš Chochola umí vyvolat silné emoce. Co si o ženách myslí držitel ceny Jindřicha Chalupeckého? Rozhovor s českým sochařem a výhercem nejprestižnější české výtvarné ceny, který chápe ženy jako bytosti, které by neměly být oslavovány jen na Mezinárodní den žen a tvůrcem série osmi archeotypů žen.

Za vším hledej ženu. Jak mít své hormony v rovnováze? Víme, co všechno mají na svědomí? Ženský hormonální systém je mnohem složitější než ten mužský a užívání umělých hormonů celou situaci ještě více komplikuje. Doba se rychle mění, ale naše těla nikoli. Uvědomujeme si důsledky rozporu mezi tím, k čemu nás příroda naprogramovala, a životním stylem, který vedeme v posledních desetiletí?

Bardotka českých skal. Příběh horolezkyně Zorky Prachtelové vás dostane, stejně jako nás. Patřila mezi nejvýraznější talenty svojí generace. Jako první žena na světě zdolala na pískovcových skalách cesty nejvyšších obtížností. Na skalách zářila svým zjevem i náturou, tolerantním a velkorysým přístupem, ale i ironickým smyslem pro humor. Tváří připomínající Brigitte Bardot, vyprávějící básničky a pohádky v nočních ledových bivacích, kde šlo o život…Čteme s otevřenými ústy.

 

 

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama