Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Apetit piknik láká zajímavým programem, jógou a workshopy

9.6.2017
Pokud nemáte program na sobotu 17. června, přijďte do pražské Grébovky, kde se koná 7. ročník gastronomického festivalu Apetit piknik.

O pikniku 

Apetit piknik je gastronomický festival pořádaný časopisem Apetit. Potkávají se na něm čtenáři časopisu, redakce, milovníci dobrého jídla a pití, šéfkuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři i kulináři, kteří své produkty a kuchařský um představují veřejnosti úplně poprvé. Prostředí anglického parku Grébovka nabízí dostatek prostoru nejen pro ochutnávky delikates u stánků, na rozložených piknikových dekách nebo u stolků, ale návštěvníci se zde mohou setkat s celou redakcí časopisu Apetit, zhlédnout kuchařské show a zapojit se do mini kurzů vaření, vychutnat si hudební produkci (DJ i koncerty) a mnoho dalšího. 

Seznam všech prodejců najdete zde: http://piknik.apetitonline.cz/praha/prodejci 

“Co je na Apetit pikniku nejlepší? Absolutní volnost. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, tančit a bavit se nebo se jen válet na dece v trávě a odpočívat. Stačí přijít s prázdným piknikovým košem – o jídlo i pití se totiž postarají naši kulináři a prodejci," zve na akci šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková. 

Více informací najdete na oficiálních stránkách Apetit pikniku: http://piknik.apetitonline.cz/praha/

img_9552

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama