Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Beauty by Dara: Objevte tajemství krásy Dary Rolins a zasoutěžte si o její oblíbené produkty

9.5.2018
Tento rok vám zpěvačka Dara Rolins představí své nejoblíbenější produkty značky AVON v rámci konceptu Beauty by Dara. Kromě zpevňujících a zeštíhlovacích krémů, které jsou mimochodem již v prodeji, se můžete těšit i na luxusní parfém Luck Limitless.

JAK VONÍ ŠTĚSTÍ?

Ve vůni Luck Limitless, která svou kompozicí podtrhuje pocity štěstí, se snoubí směs luxusních ingrediencí, kde hlavním tónem je hřejivá ambra. Kromě ní vás očaruje také citrusový nádech pomela, zlaté orchideje a sladké vanilky z Madagaskaru

CO PRO DARU ZNAMENÁ ŠTĚSTÍ

Pamatuješ si na moment, kdy ses cítila nejvšťastnější v životě? 

Pokud se bavíme o těch velkých momentech, tak je to bezkonkurenčně narození mé dcery Laury. V běžném životě jsem ráda za svou povahu, jelikož mě dělá šťastnou i to, že třeba svítí slunce.

Co děláš pro to, aby ses cítila sťastná?

Dívám se na svět pozitivně. Vidím sklenici spíše poloplnou než poloprázdnou. A upřímně si myslím, že za spoustu šťastných i těch méně šťastných momentů si může člověk sám. Nikoliv nikdo další, svět atd. Každý svého štěstí srtůjcem. Pochopila jsem jednoduchost rozhodnutí, že chci být šťastná a chovám se podle toho.

Je pocit štěstí ve tvém životě prioritou?

Určitě, ale není možné žít ve štěstí každý den. Řeším širokou škálu emocí, ale hlavní pocit, který je mi vlastní a do kterého se v každé situaci vrátím, je právě štěstí. A ani bych nevěděla, co štěstí je, kdybych nezažívala i krušné momenty - je to o rovnováze jako ve všem.

Jak děláš šťastné jiné lidi?

Tím, co umím nejlépe a co dělám nejraději; takže svou hudbou.

ZAŽIJTE LÉTO S AVONEM

Přicházející léto se v Avonu nese ve znamení štěstí. 25. května proběhne v ulicích vybraných měst Šťastný den, během kterého si můžete vyzkoušet produkty AVON. Od 24. května do 14. června poběží Šťastná kampaň, ve které se můžete těšit na výhodné nabídky označené symbolem čtyřlístku. Přidejte se k Avonu a vyhrajte během této kampaně například stříbrné náušnice s kameny Swarovski Crystals, nebo dovolenou v hodnotě 50 000 Kč. Více informací naleznete na www.avon.cz.

SOUTĚŽ PRO VÁS

Pět čtenářek Marie Claire mají jedinečnou šanci vyhrát wellness balíčky sestavené zpěvačkou Darou Rolins! Najdete v nich produkty Avon Works, které vám pomohou si splnit váš sen o dokonalé postavě. Dále produkty, které pomáhají Daře být ve formě - tekutý chlorofyl Liquid Chlorophyll, zdravý cukr SugaVida a 24 ks plechovek kyslíkové vody CanO Water. 

Štastné výherkyně, Božena Gregorová, Dita Chimincová a Květoslava Kašparová od nás v nejbližších dnech obdrží dárkový balíček AVON

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole